04.12.2015 Hodnocení mládežnických mužstev FK Nový Jičín

04.12.2015 08:53

Mládežnická mužstva FK Nový Jičín mají 11 mládežnických celků.
    Starší dorost se umístil na 4 místě a přesto není úplná spokojenost, protože nám chybí stabilní účast na trénincích. Věříme, že při důslednější účasti na TRJ by bylo i umístění výše a hlavně hráči by byli lépe připravení pro mužskou kategorií a hlavně o tuto věc jde FK NJ a na které budeme společně muset zapracovat. Je to hlavně o komunikaci s hráči a realizačním týmem. Věříme, že se to podaří zlepšit.
    Mladší dorost plní funkci přípravy pro dorost starší a i v této kategorií je problém jak u staršího dorostu. I tam věříme, že se podaří tuto situací napravit a vylepšit stav na trénincích.
    Hlavně u mladšího dorostu, mladších žáků a přípravek a benjamínků nám nejde o výsledky i když víme, že každý trenér chce vyhrávat, ale hlavně a´t v těchto kategoriích dostanou příležitost všichni hráči ve svých kategoriích řekl předseda Hrachovec.
    Starší žáci jsou stabilně na špici krajského přeboru a věříme, že to budou právě oni, kteří nám budou dodávat hráčský materiál dobře připravený pro dorostenecké kategorie.
    Přípravky a benjamínci nám plní zodpovědně přípravu pro doplňování do kategorie žáků. Víme, že i tam máme problémy s jednotlivými ročníky, ale jsme přesvědčení, že tento problém se vyřeší. Hlavně aby v těchto kategoriích ať je to na turnajích nebo trianglech opravdu dostávali příležitost všichni hráči, protože výbor nebude v těchto kategoriích hodnotit výsledky, ale hlavně jestli máme dostatek hráčů a abychom to jen honění výsledků nezprotivili těm ostatním.

Závěrem výbor FK Nový Jičín děkuje všem trenérům, hráčům ,realizačním týmům a jejím rodinným příslušníkům, příznivcům

a přeje vše nejlepší do roku 2016.