SK Hranice-FK Nový Jičín 1:2 (0:2)

12.06.2016 11:59

    V posledním utkání této sezony zajeli naši hráči do sousedních Hranic. Utkání se od začátků vyvíjelo v náš prospěch a celkem i s pohlednou hrou jsme si kontrolovali vývoj utkání. První branku jsme dali po rohovém kopu kde na třikrát odražený míč do domácí brány hlavou, poslal naše hráče do vedeni Nippert. Druhou branku vsítil Radek Lokša po individuální akci.
    Do druhé půli domácí šli s rozhodnutím upravit pro ně nepříznivý výsledek což se jim mírným tlakem podařilo z trestného kopu hranice šestnáctky přes naši zeď. Přišlo vyloučení našeho kapitána Švece a domácí tlak stupňovali tlak a naši hráči se soustředili na brejkové situace.
Opět z brejku měl možnost Lokša, který dal těsně vedle. Naši si dobrou obranou hru si vítězství nenechali vzít a potvrdili svým vítězstvím páté místo v tabulce.

Sestava: Šrom - Farský, Malina, Nippert, Kiss Michal Farkas - Juříček, Švec - Kalich, Fertál, Hrubý (85min.Švancer) - Lokša
Branky:    Nippert,Lokša
Rozhodčí: Šafrán, Mojžíš, Bureš
Delegát  : Holčák
120 diváků