Mladší žáci U13 - Turnaje 11.02 - 25.02.2017

14.03.2017 00:49

1. Turnaj ve Valašském Meziříčí v sobotu dne 11.02.2017, chlapci se umístili na 1. Místě, Nicolas Rigo se stal nejlepším střelcem turnaje, kdy přestřílel jen o jeden gól spoluhráče ze svého týmu Sebastiana Dědika. sestava – Kamil Kedroň, Nicolas Rigo, Radim Sadílek, Tadeáš Teichmann, Ondřej Rajskup, Jakub Havrlant, Matěj Buček, Alex Kysilko, Jan Macháč, Sebastian Dědik.
Trenér: Lukáš Dědik

2. Turnaj v Lipníku nad Bečvou v sobotu dne 18.02.2017, chlapci se umístili na 4. Místě, sestava – Petr Horák, Ondřej Rajskup, Matěj Buček, Alex Kysilko, Sebastian Dědik, David Miček, Filip Jiřík, Ondřej Grozman, Jakub Haša.
Trenér: Lukáš Dědik

3. Turnaj o Bludovický pohár v neděli dne 19.02.2017, chlapci se umístili na 1. Místě, musím pochválit všechny za předvedený výkon, který korunoval Vašek Handrych a to myslím už po třetí v této halové sezóně oceněním nejlepšího hráče turnaje, sestava – Jan Winter, Jan Křížek, Vašek Handrych, Ondřej Kvita, Matyáš David, Maxmilián Dorotík, Filip Merenda, Lukáš kiš.
Trenér: Lukáš Dědik

4. Turnaj o Bludovický pohár v neděli dne 19.02.2017, chlapci se umístili na 2. Místě, chválím všechny chlapce za předvedený výkon i ty, kteří teprve začínají a sbírají zkušenosti nebo kteří toho tolik zatím neodehráli, sestava – Kamil Kedroň, Nicolas Rigo, Tadeáš Teichmann, Jakub Havrlant, Jan Macháč, Alexandr Kozák, Petr Horák, Ondřej Horák.
Trenér: Lukáš Dědik, Asistent trenéra: Ondřej Horák

5. Turnaj ve Frýdku-Místku v sobotu dne 25.02.2017, chlapci se umístili na 6. Místě, Tento turnaj měl velmi vysokou herní úroveň s účastí 7. ligových celků + našeho FK NJ, naši chlapci v tomto srovnání nepropadli v technice, fotbalovosti i nasazení a odvedli velmi kvalitní herní činnost. Z tohoto turnaje si neseme dva poznatky, na kterých musíme ještě více zapracovat a tj. větší důraz v osobních soubojích o míč a fyzická kondice. Pevně věřím, že na těchto dvou faktorech zapracujeme a do našich velkých domácích turnajů vše doženeme tak, abychom se na nich umístili na co možná nejvyšších příčkách. Závěrem musím konstatovat, že turnaj měl pro nás obrovský přínos a důležitost,  sestava – Kamil Kedroň, Tadeáš Teichmann, Ondřej Rajskup, Jakub Havrlant, Alex Kysilko, Sebastian Dědik, Lukáš Matyščák, Matyáš Geryk.
Trenér: Lukáš Dědik

6. Turnaj ve Šternberku v sobotu dne 25.02.2017, chlapci se umístili na 6. Místě, sestava – Petr Horák, Matěj Buček, David Miček, Ondřej Grozman, Jakub Haša, Adrian Nguyen, Radim Sadílek, Nicolas Rigo, Daniel Krba, Jan Skácel.
Trenér: Lukáš Dědik

Zpracoval : Milan Konečný, Trenér mládeže FK Nový Jičín

Klikni na diplomy a zobraz další fotografie.