31.05.2015 Přerov - FK Nový Jičín ml.dorost 3:2 (2:0)

02.06.2015 10:27

My jsme čekali velmi těžký zápas, protože domácí bojují o první místo a my se potýkáme se marodkou. Naštěstí se uzdravili nějací kluci, ale někteří zase odjeli do ciziny, takže pořád je nás míň, než by bylo vhodné. Domácí na nás vletěli, ale neprosadili se a my jsme párkrát také zahrozili. Poté jsme ale domácím hloupě pomohli. Ištok fauloval domácího hráče a Přerov kopal penaltu. A tu proměnil. V zápětí se domácí prosadili ještě jednou. Kluci ale měli pořád šance, jen chybělo trochu štěstí. V půlce jsme vystřídali mírně zraněné hráče, kluky jsme povzbudili, protože hráli do té doby velmi slušně. Druhý poločas patřil jednoznačně nám, a bohužel také panu rozhodčímu. Neustále jsme domácí tlačili a ve 20 minutě druhé půle jsme dali na 2:1. Hned nato jsme přidali druhý gól, když se opět prosadil Staněk, po chybě domácí obrany a brankáře. Jenže tím to začalo. Domácí se totiž srazili a my z toho dali gól, a domácí fanoušci to nemohli rozdýchat a začali útočit na pana rozhodčí. Vyhrožovali mu. Pan rozhodčí v zapětí pískl druhou penaltu pro domácí, kterou viděl jen on. Ani domácí trenér nevěděl, co rozhodčí pískl. Náš gólman ji ale chytil, a tak divadlo mohlo pokračovat. Do konce zápasu bylo asi 10 minut a pan rozhodčí dělal vše proto, aby domácí dali gól, i když se jim vůbec nevedlo. V 82 minutě, kdy my už normálně nehrajeme(hrajem 2x40 minut), byl velmi hrubý faul na našeho brankáře v malém pokutovém území, který nebyl odpískán, a domácí dali vytoužený gól a byl konec zápasu. Nikdy nepíši o rozhodčím nic, ale nyní jsem musel, protože sám v kabině při podpisu zápisu přiznal, že to udělal schválně. Cituji, „Víte co by se stalo, kdybych jim nepomohl a co by se stalo, kdybych odpískal faul na brankáře? No asi bych neodjel, tak se nezlobte.“. Jak výstižné na toto utkání.

Sestava : Liberda – Geryk(41´D.Horák), Ištok, Indrák, Kuman- Kyselý, O,Horák, Staněk, Bartoň, Matouš - Bátrla (41´Sitár)
Branky :   2:1 Staněk, 2:2 Staněk