29.09.2018 FC HEŘMANICE SLEZSKÁ - FK NOVÝ JIČÍN 2 : 5 (0:3)

29.09.2018 18:27

    Výpadek z domácího  zápasu  s Bohumínem je minulostí. Hned následující utkání v Ostravě – Heřmanicích, přineslo opět tříbodovou odměnu. Do sestavy se vrátil po zranění pilíř obrany Javorek, naopak vypadl pro zranění  Kiss Farkas, stále je nemocen Macíček a dvouzápasový trest za ČK z minulého kola si odpykával  brankář Ognjanov. Vynucené změny naštěstí mužstvo nepoznamenaly a od začátku na hřišti bylo jasně lepším, což jasně dokumentuje naše třígólové poločasové vedení.
    Když se již čtyři minuty po zahájení druhého poločasu měnilo skóre opět v náš prospěch, bylo jasné, že tohle utkání by již naše mužstvo mělo zvládnout. Jenže přišlo jisté uspokojení a dosud poklidný vývoj se během dvou minut změnil. Domácí mužstvo v 61. a 62. zahrozilo. Střelec obou kontaktních gólů Tomšů svému mužstvu přece jen vykřesal naději na zdramatizování utkání. To však naše mužstvo i přes známky nervozity a herních nepřesností naštěstí již nepřipustilo. Definitivní tečku konečnému výsledku dal v 82. minutě Opatřil, který pátou brankou potvrdil naše zasloužené vítězství. Takže s pokorou, nasazením a bojovností - jedeme dál.
Střelci branek NJ:  12. Urbanovský, 31. Pyclík, 39. Klepáč (1.gól mezi muži), 49. Javorek, 82. Opatřil
Sestava:    Tichánek – Wolf, Švec, Nippert, Javorek – Urbanovský (86.Mička), Juříček, Staněk, Klepáč (62. Preči) – Opatřil, Pyclík
Rozhodčí:  Marek Daniel – Kolář Jaroslav, Marinč Lukáš                Delegát FA:  Káňa Jaroslav
Diváci:    240

Pozvánka na další domácí utkání:      
FK NOVÝ JIČÍN  -  SK DĚTMAROVICE
V SOBOTU 6. ŘÍJNA V 15,00  hodin