27.06.2015 Turnaj - S.E.P. CUP 2015 - Výsledek: 5. místo

28.06.2015 22:10

    Fotbalová přípravka U8 FK Nový Jičín se zúčastnila turnaje nejlepších slovenských a českých mužstev, který se konal v Bytči. Pro náš tým to byla výzva a chtěli jsme uspět. Ve skupině jsme skončili na 1. místě bez porážky (4 výhry, 1 remíza) a postoupili jsme do "Zlaté skupiny". Což byl veliký úspěch. V této skupině nás čekaly tři zápasy (Sparta Praha, FO Bytča a MŠK Ružomberok). Bohužel se nám nepodařilo navázat na výsledky ze skupiny a všechny tři zápasy o medaile jsme prohráli. Umístili jsme se na 5. místě.
    Přesto jsme na turnaji S.E.P. Cupu zanechali dobrý dojem a i konečné umístění odpovídá kvalitě našeho týmu. Zasloužené ocenění našich hráčů: nejužitečnější hráč v týmu byl Thomas Cauzzo, nejlepším brankářem celého turnaje byl vyhlášen Konečný Jan.

Všem zúčastněným děkuji za reprezentaci novojičínského fotbalu...