27.05.2017 FK Nový Jičín - SK Hranice 2 : 1 ( 1 : 1 )

30.05.2017 12:16

Branky: 4min 0:1 Ligač (po rychlém protiútoku a centru z pravé strany,prostřelil Grulicha střelou po zemi asi z 10m)
             19min 1:1 Staněk (po přihrávce Pally,využil nedorozumění v obraně hostů a sám na brankáře nezaváhal)
             72min 2:1 Gazda (prudkou střelou k tyči asi z 20m,po akci Bartoně,který vyvezl míč z vlastní poloviny )
Sestava : Grulich - Kuman, Dresler, Indrák, Kyselý (46-Horák O.), - Gazda (82-Janovský), Kratochvíl, Palla D., Bartoň - Staněk, Poláček (74-Gonda)
Trenér Jan Koval
Komentář trenéra: Do utkání s vedoucím celkem tabulky jsme nastoupili zbytečně nervózní,a když jsme dostali již ve 4min gól,nevypadalo to s námi vůbec dobře,hosté byli rychlejší,fotbalovější a prokazovali svou kvalitu...v 19min vyslal Palla do brejku Staňka,obránce hostů v souboji chtěl míč přihrát bránkáři,ale to vystihl Staněk a sám na brankáře (svým 40gólem v soutěži)vyrovnal na 1:1.Od té chvíle,jako by to z nás padlo,naše hra se zlepšila a byl to až do konce poločasu vyrovnaný boj...
    Ve 2.poločase jsme už byli lepším týmem,a kromě nebezpečných standartek,jsme soupeře nepustili do žádné velké šance.Naopak, po 2.gólu,který dal pěknou střelou Gazda(nejlepší střelec mladšího dorostu),jsme měli několik možností zvýšit náš náskok,ale nadějné šance jsme zazdili špatnou finální přihrávkou a největší šance Staňka v 82min skončila na tyči.
Jsem rád,že se nám podařilo i s nejlepším celkem soutěže udržet domácí neporazitelnost a připravili jsme soupeři teprve 2.porážku v soutěži!Kromě úvodních 18minut jsem byl s hrou našeho mužstva spokojený a musím všechny kluky pochválit,hlavně za 2.poločas,kdy jsme soupeře přehráli a zaslouženě tento zápas vyhráli...