27.05.2017 FK Nový Jičín - SK Hranice 2 : 0 ( 0 : 0 )

01.06.2017 11:14

Sestava : Geryk - Bártek, Palla D., Rončka, Kudělka- Kadlčík, Křížek, Palla M.- Gazda, Gonda- Janovský. střídali: Dwayeb,Žárský
Komentář trenéra: Před zápasem jara jsme se potýkali opět s personálním problémem. Zraněný Ševčík, nemocný Hub a celý týden netrénoval Rončka a Kudělka. Dobrá zpráva byla ale ta,že byl k dispozici Janovský. Směrem k dané situaci jsme museli pozměnit rozestavení a nastoupit poprvé v soutěži s tím,že nejsme favorit utkání.Takže systém 4-5-1 jsem vysvětloval těsně před začátkem a protože mám v týmu chytré kluky, vše klaplo. První půli jsme se zaměřili na to,abychom neinkasovali a neumožnili soupeři,aby hrál na brejky. Kromě nastřeleného břevna jsme Hranice drželi na uzdě,takže díllčí část plánu jsme splnili.No a druhý poločas už byl v naší režii.K zodpovědnosti jsme přidali i odvahu a taky kvalitu v kombinaci. Nakonec jsme si pomohli dvěma standardkami. V prvním případě Gondův pěkný roh a David Palla na zadní tyči placírkou 1:0 a druhý majstrštyk Gondy. Po faulu na Martina Pallu následoval přímák a Matěj nádherně přes zedˇ nedal golmanovi šanci. Hranice pak zvedli prapor,měli super šanci,ale Geryk byl připraven a my jsme na hranici sebeobětování závěr ubojovali. Krásný výsledek a velice dobrý pocit z odvedeného komplexního výkonu. Týmový výkon,respekt si zaslouží všichni.