26.11.2017 Hodnocení podzimní sezóny 2017/2018

26.11.2017 10:58

    Muži FK Nový Jičín skončili ve fortuna divizi po podzimní části na 7 místě. Před sezonou byl sice cíl ukončit podzim v první polovině tabulky, ale i přesto není úplná spokojenost. V koutku duše se uvažovalo o 25 bodech, které se nakonec mohly uhrát nebýt velice špatného začátků. Zahájení nového ročníku bylo na vlas stejné jak před rokem.
    Různé pohovory s realizačním týmem a hráči nakonec přece jem padly na úrodnou půdu a našli jsme shodu a tvář v podobě zlepšení. Přesto bylo stále co zlepšovat. Hlavně nás přibrzdily nerozhodné utkání a domácí porážka s Jeseníkem. Nepodařená utkání doma s Opavou(1:1), Bohumínem(1:1) a už zmíněná porážka s Jeseníkem(0:2) nás připravila o lepší umístění.
    Je pravdou,že před sezonou odešel Lokša Radek (Petřkovice 3 liga) a Krčula (zpět do F.M.), ale podařilo se za Radka najít náhrada v Ondrovi Pyclíkovi, který v podzimní sezoně nastřílel 10 branek.
    Poslední tři utkání se naším vydařily a tím jsme poskočili do první poloviny tabulky. Jarní sezónu zahájí naší fotbalisté 15.1.2018 ve stejném složení a budeme chtít do přípravy pozvat hráče z našeho dorostu a dva-tři hráče na zkoušku. Měli by to být hráči z okolí Nového Jičína. Samozřejmě již byli osloveni a teď záleží jen na samotných vyvolených jestli budou mít chuť to zkusit řekl manažer A.Holub. Celý výbor je přesvědčen, že jestli mužstvo zůstane pohromadě tak se v tabulce posune nahoru o nějaké místa.
 
    Výbor oddílu kopané přeje hráčům, realizačnímu týmu, manželkám, přítelkyním, rodinám, sponzorům a samozřejmě i fanouškům našeho klubu krásné prožití vánočních svátků a do nového roku 2018 pohodu,štěstí a zdraví.
 

FK Nový Jičín