26.05.2018 Zápasy s Valašským Meziříčí (1:0) a s Bílovcem (5:2)

Nový Jičín - Valmez U-17 1:0  poločas 1:0
sestava: Kocián - Kudělka, Rončka, Rajskup, Křížek - Palla, Lamatschek, Žák, Kadlčík - Gonda - Ševčík. střídal Gazda.

Nový Jičín : Bílovec  U-17  5:2 poločas 2:1
branky: Gazda 2x, Gonda, Ševčík, Lamatschek
sestava: Rončka, Rajskup, Křížek - Palla, Lamatschek, Gonda, Kadlčík - Gazda, Ševčík.
    Jak jsem psal před týdnem, byl jsem zvědavý,jak zvládneme anglický cyklus. Bilance? Šest bodů a skore 6:2. Chlapci opět přesvědčili, že tento tým je morálně a výkonnostně vyjímečný. Zatímco středeční utkání moc kvality nenabídlo, kdy jsme dali branku a úsporným výkonem jsme dokráčeli k vítězství tak sobota byla opět naším vysokým standardem. Zápas s Bílovcem měl jen jednu malou komplikaci, kdy soupeř po brejku snížil na dva jedna, ale ve druhém poločase náš výkon nedal Bílovci šanci zápas zdramatizovat. Plno pěkných kombinací, střel a hezké tři branky. To byl obraz hry. Po dlouhé době zahrál výborně Ševčík, Gazda zvládl další test v herní zátěži a přidal dva goly a super zápas odehrál Palla s Kadlčíkem. Ale samozřejmě i ostatní  zaslouží pochvalu.
    Ve druhé půli jsme museli stáhnout nemocného Křížka a zariskovat na jeho postu brankářem Kociánem.  A musím říct, že to zvládl . V závěru se dostal do hry Žák a Hub Martin a ani oni se neztratili.  Poslední dva zápasy hrajeme venku a zkusíme ještě bodový zisk rozšířit.