26.05.2018 FK JESENÍK - FK NOVÝ JIČÍN 4 : 2 ( 1:1)

26.05.2018 17:56
    FK Jeseník je jediné divizní mužstvo, které nás dokázalo v současném ročníku 2 x porazit. Na podzim v N.Jičíně 2:0 a nyní  bralo všechny body i doma. V poslední době se jim přitom dost nedařilo, naopak naši jeli na vítězné vlně. Jenže všechno netrvá věčně a naše mužstvo tentokrát zklamalo. Od začátku utkání byl náš celek jasně lepší, rodily se šance, rohy, standardky, ale efekt nulový. Domácí trpělivě bránili a s nějakou mezihrou si moc problémy nedělali. Omezili se na jednoduché odkopy a brejky. A přálo jim i štěstí. První útok, dotáhli do naší šestnáctky v 21.! minutě a hned se mohli radovat z gólu. Vavrač při centru zprava trefil svého spoluhráče Karakasidise tak šťastně, že odražený míč skončil u zadní tyče našeho překvapeného brankáře. Domácí až do konce poločasu vydrželi s poctivým bráněním. Ve 34. minutě jsme však přece jen vyrovnali. Kalich se na pravé straně pěkně uvolnil a po jeho centru a přihrávce od Macíčka se Pyclík nemýlil – 1:1. 
    Druhý poločas v taktice obou mužstev nepřinesl nic nového, ale v produktivitě si nás domácí vychutnali. Naše držení míče a zdlouhavé kombinace nic neřeší a neznamenají, zato domácí z brejků byli velice efektivní. A hlavní roli brejkového hráče sehrál domácí Vavrač, který v rozmezí 15 minut mezi 60. a 75. minutou svými dvěma góly ukázal jak je fotbal jednoduchý. Našim nelze upřít snahu, stále vytrvale útočili, ale chyběla křídelní hra a centry, které nás zdobily v minulých zápasech. Snaha o zdolání domácí obrany středem neměla moc nadějí na úspěch. Vyjímkou byla 89. minuta, kdy se prosadil opět Pyclík a vykřesal tak přece jen malou naději na vyrovnání. Nastavovaly se 2 minuty, všechny síly našeho mužstva směřovaly do útoku, jenže po další chybné rozehrávce domácí Mráz dal v 92. min. na 4:2  a bylo rozhodnuto.  Domácí se zaslouženě radovali zřejmě z definitivní záchrany.
    A co my? Čekají nás zápas v Opavě a potom 2x doma. Nejdříve s Dolním Benešovem a nakonec s Frýdlantem. Takže hoši máte co napravovat, stačí se jen vrátit k tomu co jsme předváděli celé jaro.  
Sestava:   Ognyanov -  Wolf, Malina, Javorek, KissFarkas – Kalich (71. Nippert), Staněk, Švec, Macíček – Opatřil, Pyclík
Branky:  2 x Pyclík
Rozhodčí:    Macrineanu – Svoboda, Šimeček         Delegát FA:    Mužík
 
Pozvánka na další utkání našeho mužstva:
V úterý 29. května v 17,00 hod. v OPAVĚ – odjezd ve 14,45 hodin
V sobotu 2. června v 17,00 hod. doma proti DOLNÍMU BENEŠOVU
V pátek 8. června v 18,00 hodin doma proti FRÝDLANTU
 
FK Jeseník je jediné divizní mužstvo, které nás dokázalo v současném ročníku 2 x porazit. Na podzim v N.Jičíně 2:0 a nyní  bralo všechny body i doma. V poslední době se jim přitom dost nedařilo, naopak naši jeli na vítězné vlně. Jenže všechno netrvá věčně a naše mužstvo tentokrát zklamalo. Od začátku utkání byl náš celek jasně lepší, rodily se šance, rohy, standardky, ale efekt nulový. Domácí trpělivě bránili a s nějakou mezihrou si moc problémy nedělali. Omezili se na jednoduché odkopy a brejky. A přálo jim i štěstí. První útok, dotáhli do naší šestnáctky v 21.! minutě a hned se mohli radovat z gólu. Vavrač při centru zprava trefil svého spoluhráče Karakasidise tak šťastně, že odražený míč skončil u zadní tyče našeho překvapeného brankáře. Domácí až do konce poločasu vydrželi s poctivým bráněním. Ve 34. minutě jsme však přece jen vyrovnali. Kalich se na pravé straně pěkně uvolnil a po jeho centru a přihrávce od Macíčka se Pyclík nemýlil – 1:1. 
Druhý poločas v taktice obou mužstev nepřinesl nic nového, ale v produktivitě si nás domácí vychutnali. Naše držení míče a zdlouhavé kombinace nic neřeší a neznamenají, zato domácí z brejků byli velice efektivní. A hlavní roli brejkového hráče sehrál domácí Vavrač, který v rozmezí 15 minut mezi 60. a 75. minutou svými dvěma góly ukázal jak je fotbal jednoduchý. Našim nelze upřít snahu, stále vytrvale útočili, ale chyběla křídelní hra a centry, které nás zdobily v minulých zápasech. Snaha o zdolání domácí obrany středem neměla moc nadějí na úspěch. Vyjímkou byla 89. minuta, kdy se prosadil opět Pyclík a vykřesal tak přece jen malou naději na vyrovnání. Nastavovaly se 2 minuty, všechny síly našeho mužstva směřovaly do útoku, jenže po další chybné rozehrávce domácí Mráz dal v 92. min. na 4:2  a bylo rozhodnuto.  Domácí se zaslouženě radovali zřejmě z definitivní záchrany.
A co my? Čekají nás zápas v Opavě a potom 2x doma. Nejdříve s Dolním Benešovem a nakonec s Frýdlantem. Takže hoši máte co napravovat, stačí se jen vrátit k tomu co jsme předváděli celé jaro.  
Sestava:   Ognyanov -  Wolf, Malina, Javorek, KissFarkas – Kalich (71. Nippert), Staněk, Švec, Macíček – Opatřil, Pyclík
Branky:  2 x Pyclík
Rozhodčí:    Macrineanu – Svoboda, Šimeček         Delegát FA:    Mužík
 
Pozvánka na další utkání našeho mužstva:
V úterý 29. května v 17,00 hod. v OPAVĚ – odjezd ve 14,45 hodin
V sobotu 2. června v 17,00 hod. doma proti DOLNÍMU BENEŠOVU
V pátek 8. června v 18,00 hodin doma proti FRÝDLANTU