26.03.2016 LOKO PETROVICE - FK NOVÝ JIČÍN 0 : 0

27.03.2016 15:41

    Každé utkání je jiné. Stará fotbalová pravda platila i ve druhém jarním utkání. Zatímco v prvním utkání proti Valašskému Meziříčí si naše mužstvo vybojovalo vítězství i s trochou štěstí, tentokrát jsme ani ten pověstný kousek štěstí neměli. Utkání celkově ukázalo, že na sebe narazily týmy z popředí tabulky a přineslo oboustranně velmi kvalitní výkony a pro diváka zajímavou podívanou. Chyběly jen branky a k jejich vstřelení jsme měli hodně blízko a nutno říci, že v tomto směru jsme byli těmi, kteří na vyložené šance vysoko zvítězili. Jenže na šance se nehraje, takže konečný výsledek sice přinesl plusový bod, ale ke třem bodům jsme byli velice blízko.
    První poločas přinesl gólové šance, ale jak Lokša hlavou, tak i Juříček z malého vápna své jasné příležitosti neproměnili. Druhý poločas jsme v aktivní útočné hře  pokračovali. Kromě množství rohových kopů znovu Lokša v 66.min. střílel z pěti metrů nad, dvě minuty nato Farský ze tří metrů v pádu nedotlačil míč do sítě a v 77.min. se po přihrávce Lokši ocitl v jasné pozici Juříček, ale nastřelil jen obránce. V množství závarů jsme nechali jen vyniknout domácího brankáře, ale dát gól, k tomu nám chybělo právě to potřebné štěstí. Nakonec jsme se o výsledek museli i obávat, protože domácí v poslední desetiminutovce měli šanci ze tří trestných kopů těsně za hranicí pokutového území, ale na skóre se již nic nezměnilo. Bod z Petrovic, které disponují velmi kvalitním kádrem a potvrzují své postavení v tabulce, je naprosto zasloužený.
Naši hráči zaslouží pochvalu za aktivní útočný fotbal, nikdo nezklamal a lze jen doufat, že stejně se budou prezentovat i v dalších utkáních.
Sestava:  Prepsl – Ilko, Farský, Malina,Švancer – Kalich, Švec, Juříček,Slaninka –Lokša,    Fertál (90. Kiss Farkas)

Pozvánka na domácí utkání:    
FK NOVÝ JIČÍN – FC ODRA PETŘKOVICE (VEDOUCÍ MUŽSTVO SOUTĚŽE)         
V NEDĚLI 3. DUBNA V 10:15 HODIN NA STADIONU V NOVÉM JIČÍNĚ