25.07.2017 FK Ústi u Hranic-FK Nový Jičín 2:4(1:0)

26.07.2017 20:01

    Předposlední přípravné utkání na hřišti nováčka divizní soutěže. V tomto utkání začali domácí svižně a hlavně sebevědomě a začátek  patřil domácím. Po patnácti minutách se dostávali i naši hráči ke své hře, ale přesto dělali mnoho chyb ve středu zálohy a domácí to využívali hlavně k brejkovým situacím.První poločas nás zastihl v nepřesných přihrávkách ,málo pohybu a malého důrazu.Toho domácí využili a po jedné z našich chyb nás potrestali a dostali se do vedení.
    Druhý poločas byl z naší strany opět rozpačitý s mnoha nepřesnosti a to opět domácí využili ke vstřelení druhé branky.Po této brance jako by se naši hráči vzpamatovali a z O:2 během dvaceti minut utkání otočili a hlavni zásluhu na změně měl novic v našem dresu Ondra Pyclík, který dvěma finálními přihrávkami nejprve našel Fertála a na 2:2 s přehledem našel Uhlíře. Další dvě branky dál sám a utkání zkompletoval na konečných 2:4.
Sestava: Ognyanov - Pokorný, Malina, Javorek, Hruška - Kalich, Juříček, Švec, Staněk, Uhlíř - Pyclík, Tichánek - Pokorný, Javorek, Nippert, Hruška - Macíček J., Juříček, Švec, Staněk (60 min. Bartoń), Fertál - Pyclík

Poslední přípravné utkání sehraji naší muži v sobotu 29.7.2017 v 10.30 hod. ve Valašském Meziříčí.