24.03.2018 Nový Jičín - Krnov 1 : 2 ( 1 : 2 )

16.04.2018 16:44

Naše první jarní utkání a hned doma. Sestava byla oproti podzimu hodně pozměněna, jelikož někteří kluci se posunuli do starších žáků (všechny ročníky 2005) a někteří kluci přestoupili do jiného klubu. Řekli jsme si s panem trenérem Dědíkem, že do krajských mistrovský utkání budeme zvát 2-3 kluky z ročníku 2005, kteří již naskakují do starších žáků a jinak jaro odehrajeme s ročníky 2006(na podzim si 3-4 kluci z aktuální sestavy zkusili krajské utkání). Pro ostatní kluky to byl z okresní soutěže skok, ale na hřišti to tak vůbec neodpovídalo. Kluci odehráli první utkání velice dobře. A inkasovali dvě branky po svých chybách. Ještě bych vytkl prvních 20 minut, kdy kluci hráli vše přes střed a zbytečně si komplikovali přechodovou fázi, jelikož soupeř měl kvalitní střední hru(nedokázali jsme využít šířku hřiště). Druhý poločas jsme byli nebezpeční a nebyli jsme daleko, abychom utkání obrátili na naši stranu. Trefil se za nás jenom Matěj Buček přesnou střelou k tyči z dálky.

sestava: Horák Petr, Geryk Matyáš, Rigo Nicolas, Sadílek Radim, Skácel Jan, Havrlant Jakub, Kozák Alexandr, Mička Kristián, Matyščák Lukáš, Dorotík Maxmilián, Buček Matěj, Hadari Mirek, Bárta Jan, Merenda Filip
branky: 1x Buček Matěj
trenéři: Dědík Lukáš, Horák Ondřej