23.05.2017 FK Nový Jičín - FC Krnov. 2 : 1 ( 1:1)

23.05.2017 22:13

Sestava: Kachel- Geryk, Křížek, Schickl, Kvita, Rajskup, Bárta, Kysilko, Myslík, Mička, David, Dědík, Táborský
Komentář trenéra : V zápase o čelo tabulky naši hráči uspěli v bojovném a v tempu hraném utkání. Naši hráči měli po celý zápas převahu a snažili se kombinací přehrát obranný val hostů. Ti se soustředili hlavně na obranu a brejky. Po kombinaci ve středu hřiště a střele Táborského jsme se ujali vedení. Ke konci poločasu po naši velké šanci  a rychlém vyhození brankáře nepokryl Mička urostlého útočníka hostů a ten po brejku vyrovnal.
V druhém poločase jsme měli stálou převahu a hosté hrozili opět z brejků. Zápas jsme nakonec rozhodli střelou Bárty v 65 minutě. A do  konce zápasu jsme již soupeře nepustili do váženější akce. Z naší strany to byl zápas neproměněných šancí. Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení.