23.01.2016 FK Nový Jičín-TJ Union Hlubina 5:1(1:1)

23.01.2016 17:51

V prvním letošním přípravném utkání pro nastávající sezónu se po týdenní přípravě střetl náš celek doma s TJ Union Hlubina. Hned od začátku měl mírnou převahu, ale s velkým množstvím nepřesných přihrávek a hlavně moc individualismu. I když si vytvořil šance, ale bez efektu. Až v 34 min.se prosadil Lokša, který se na vápně uvolnil a k levé tyči hostujícího brankáře poprvé překonal i když do té doby neproměnil dvě tutovky .Aby v tom nebyl sám tak se připojil i Smolarčík, který taktéž vyloženku neproměnil. Proto hosté trestali, když v 38min.po rohovém kopu vyrovnali scóre na 1:1.
    Do druhé půle naši s velkým tlakem, ale opět hodně nepřesnosti a v největším tlaku v 64min. hosté z ojedinelého brejku za stavu 1:1 nastřeluji břevno naší branky. Domácí pokračují v oblehání hostující branky a v posledních dvaceti minutách se scóre mění v jasné vítězství.

Sestava: Tichánek (46min.Leskovjan) - Kalich, Malina, Nippert, Farkas - Seidler (46min.Hrubý), Juříček, Švec, Smolarčík, Horák - Lokša
Branky:   Lokša 2 , Smolarčík , Malina , Kalich

Příští utkání v sobotu 30.1.2016 v 10:15 hod. doma hostíme třetiligový Hulín.