22.04.2017 FC Vsetín - FK Nový Jičín 1 : 5 (0 : 1)

29.04.2017 09:36

Branky: Gazda 2x, Gonda,  Palla D.,Rončka
Sestava: Kocián - Hub, Rončka. Kudělka, Bártek - Kadlčík, Kratochvíl, Gonda, Palla M .- Ševčík, Gazda. střídali: Palla D.,Dwayeb

Komentář trenéra:  V předzápasovém rozcvičení budil soupeř respekt,ale kluci navázali od první minuty na vysoký standard  posledních výkonů a byli opět aktivnější,pohyblivější a technicky i kombinačně kvalitnější než domácí. Spousta střel ze střední vzdálenosti a spolehlivá práce v defenzivě nám v poločase stačila na vedení. Druhý poločas jsme malinko podcenili a soupeř vyrovnal,ale stačilo pár důrazných pokynů   z lavičky a vše se vrátilo na tu správnou kolej. Od stavu 1:2 už nebylo pochyb,kdo bude brát tři body. Mužstvo opět chválím za výsledek i předvedenou hru.Top hráči: Gonda, Gazda, Rončka