21.02.2015 FK Nový Jičín - FC Polanka n/O 5:0 (2:0)

21.02.2015 18:55

V pátém utkání si domácí zastříleli a v druhé půli herně svého soupeře přehrávali. Ve 14min. vystihl Radek Lokša špatnou rozehrávku hostující obrany a chladnokrevně překonal dobře chytajícího brankáře hostí. Ve 26min. po individuálním průniku z pravé strany navýšil stav na 2:0 Švancer pro domácí.
    Do druhého poločasu nastoupili domácí s pěti novými hráči.47min.Smolarčík si překrásně naběhl na dobře centrovaný roh Rybaříkem a je to 3:0.V 62min.po centru z pravé strany od Farkase dobře naběhl Dedič a navyšuje na 4:0,ale o tři minuty 65min. opět stejný hráč z opačné pravé strany od Kalicha centr zužitkoval v branku a navýšil stav na konečných 5:0.

Sestava :1pol. Tichánek - Švancer, Cigánek, Nippert, Musiol - Horák, Juřička, Švec, Novotný - Lokša R. ,Továrek 2pol. Tichánek - Švancer, Cigánek, Nippert, Musiol- Kalich, Rybařík, Švec, Farkaš - Smolarčík, Dedič
Branky : Dedič 2x, Švancer, Lokša R., Smolarčík
Rozhodčí : Holub, Rýdel, Tobola