20.08.2016 Petrovice - FK Nový Jičín 1:2 (0:0)

21.08.2016 10:26

    Napravit si nelichotivé postavení v závěru tabulky divize po dvou úvodních kolech! To byl záměr obou soupeřů. Domácí vstoupili do utkání aktivněji, ale bez zakončení a dvě nadějné situace skončily nad naší brankou. Naše mužstvo mělo ke gólu nejblíže v závěru poločasu.  Trestný kop Lokši však vytáhl ze šibenice, snad zákrokem zápasu, domácí brankář Mrozek. Bezbrankový poločas nakonec odpovídal průběhu hry.

    Druhý poločas byl z naší strany podle představ. Větší aktivita přinesla  v 58.min. gólovou odměnu, když pěknou kombinační akci zakončil s přehledem Lokša. Zaskočení domácí měli najednou potíže v obranné činnosti a v 60.min je znovu podržel brankář Mrozek, který bombu Opatřila z voleje z hranice trestného území, vytěsnil s námahou na roh.  Domácí evidentně znervózněli, ale přesto se dočkali vyrovnání. To přišlo v 76.min. po chybě naší obrany včetně brankáře, který vyrážel míč jen před sebe a pro Hanuska nebyla problémem dorážka do opuštěné poloviny branky. Jenže radost domácích netrvala dlouho. V 78.min. po závaru před domácí brankou se nejlépe zorientoval Lokša a chladnokrevně opět poslal naše mužstvo do vedení. A ještě veseleji mohlo být o dvě minuty později. Domácí se vrhli do útočení, ale z brejku mohl dát utkání konečnou podobu Kalich. Jasnou šanci však školácky zazdil. V nervózním závěru měli domácí ještě jednu šanci,  tu zachránil téměř na brankové čáře hlavou mladý Macíček a důležité vítězství si naše mužstvo již dokázalo pohlídat.
 

Sestava:   Klepek - Pokorný, Macíček Pavel, Nippert, Kiss Farkas - Kalich(82.Urbanovský), Opatřil,Juříček, Hrubý (55.Uhlíř) - Smolarčík, Lokša

Branky:  58. A 78. Lokša    -    76. Hanusek
Rozhodčí:   Marcineanu - Richtár, Vrťo               Delegát FA:   Malinovský

Pozvánka na příští utkání:
V  SOBOTU 27. srpna se začátkem v 16,30 hod na stadionu v N. Jičíně  proti TJ  VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ !!!