20.07.2016 Prosenice, FK Kozlovice-FK Nový Jičín 4:3 (3:3)

22.07.2016 06:35

    Druhé přípravné utkání divizních soupeřů se hrálo v Prosenici  u Přerova. Oba celky začaly svižně a hlavně útočně což se přítomným divákům líbilo. Byli to naši hráči, kteří se po pěkných akcích dostávali do vedení. Domácí, ale po našich chybách vždy vyrovnali. Hrál se zkrátka bezstarostný fotbal.

    Druhá půle byla ze strany domácích aktivnější a hlavně s větším nasazením. Naši hráči se zbavovali míčů, nebyli schopni pěti přihrávek a hlavně málo důrazu a bojovnosti. V našem celku se vystřídalo 20 hráčů a hlavně se ukázaly nedostatky, které bude nutné velice rychlé odstrańovat, protože soutěž se blíží. Taktéž dorostenci si budou muset zvykat na mužskou kopanou, která bude rychlejší a hlavně tvrdší.

Sestava 1 poločas: Klepek - Kovacz, Švec, Nippert, Farkas - Opatřil, Seidler - Kalich, Urbanovský, Hrubý - Smolarčík
               2 poločas: Tichánek - Macíček J. ,Malina, Nippert, Farkas - Juříček, Macíček P.-Horák, Fertál, Uhlíř - Lokša
 
Branky: Opatřil 2x, Smolarčík
 
Příští utkání doma v sobotu 23.7.2016 v 10,15 hod. s Baník Hlubiná