20.01.2018 FK Nový Jičín - FK Jiskra Otrokovice 2:0 (2:0)

20.01.2018 17:51

První přípravné utkání v novém roce 2018. Do Nového Jičína zajelo třetiligové mužstvo z Otrokovic. První poločas byl v naší režií i když se do vedení měli blíže dostat hosté, kteří ve 20 min. neproměnili pokutový kop, který jim Kuba Tichánek vystihl a zneškodnil. Pravidlo nedáš dostaneš bude zřejmě platit i v tomto roce, protože o čtyři minuty po centru z levé strany centr od Uhlíře zkušený Kalich na malém vápně špičkou překonal hostujícího brankáře. V tuto době dobře hrající domácí přešli na pravou stranu a po perfektním centru Pokorného hlavičkou v 33min.Juříček uklidil míč do šibenice hostí.
    Druhý poločas byl většinou v režií hostů, ale domácí si náskok z první půli udrželi. V našem týmu se objevili po zranění Macíček Pavel, Urbanovský Prokop a další šanci dostali i naši dorostenci, kteří sbírají zkušenosti.

Sestava FK N.J.: Tichánek - Pokorný, Malina, Javorek, Farkas - Kalich. Juříček, Opatřil, Švec, Uhlíř - Pyclík, Ognyanov - Wolf, Nippert, Javorek, Farkas - Klepáč, Kratochvíl, Staněk, Švec, Macíček P. - Urbanovský

Branky: Kalich, Juříček

Příští utkání ve středu 24.01.2018 v 17:00 hod. přivítáme druholigové Vítkovice.