18.02.2017 Uherský Brod - FK Nový Jičín 3:0 (2:0)

19.02.2017 11:32

    V polovině zimní přípravy si novojičínští zajeli do Brodu, kde se utkali s divizním domácím klubem , který ukázal, že není náhodou na druhém místě tabulky divize D. Po celé utkání byli domácí aktivnější a hlavně bylo vidět, že se chtějí co nejrychleji dostat do našeho pokutového území.
Naši hráči dlouho drželi míč před naši šestnáctkou s pomalou rozehrávku.  Domácí obrana se stačila sformovat a lehce si s útočnou hru našich poradila. Domácí mino dvě vstřelené braney si ještě v prvním poločase připravili dvě tutovky, které zahodili.
    Naši hráči snesou pochvalu jen za poslední patnáctiminutovku ve které Lokša dvakrát a Opatřil ohrozili domácí branku, ale také dvakrát se vyznamenal domácí brankář. Za zmínku stojí upozornění , že naši obdrželi branky ve 41min.,45min. a 90 min.

Sestava:Tichánek(46min.Ogynjanov)-Kalich,Malina,Javorek,Macíček P.-Macíček J.,Juříček,Opatřil,Uhlíř(46min.Staněk)-Kahánek(60min.Seidler),Lokša
 

Příští utkání doma v sobotu 25.2.2017 v 10:15 hod. s FK Čeladná