16.07.2016 FK Nový Jičín – MFK Vítkovice 0:2 (0:1)

17.07.2016 11:09

    První přípravné utkání na nový ročník sehráli naší fotbalisté na velice pěkně připraveném hřišti v Kuníně. Hosté se předvedli ve velice dobrém světle a bylo vidět, že již hrají čtvrtý zápas. Měli po celý zápas mírnou převahu, ale i naši hráči dávali o sobě vědět. Z naší strany se zápas dá hodnotit jako dobře odehrané utkání s poctivou bojovnosti a hlavně snahou uhrát co nejpřijatelnější výsledek což se povedlo.

    Naši hráči se dostali do tří velice slibných příležitosti ke vstřeleni branky a jednou dokonce po zahraváném trestném kopu Lokšou jsme nastřelili břevno. V našem mužstvu se objevilo sedm nováčků.

Sestava: Klepek - Pokorný (46min.Kovácz), Malina, Macíček Pavel, Farkas - Juříček, Vojvodík (46min.Opatřil) - Hrubý (46min.Macíček Jakub) Opatřil (46min.Fertál), Uhlíř - Lokša
 
Rozhodčí: Vrána,Tisovský,Hnila     70 diváků
 
Další utkání ve středu 20.7.2016 v 17,00 hod. v Prosenici u Přerova s divizními FK Kozlovice.