16.05.2017 FK Nový Jičín - Šumperk 6 : 0 ( 3 : 0 )

16.05.2017 19:27

Branky:  5min 1:0 Staněk (po krásném uvolnění Bartoněm),6min 2:0 Staněk (sám na brankáře,po uličce od Kratochvíla),32min 3:0 Bartoň (po úniku Klepáče,a přihrávce Staňka),54min 4:0 Staněk (z pokutového kopu,za faul na unikajícího Kudryho),76min 5:0 Staněk (po přihrávce Bartoně),80min 6:0 Gazda ( přímo z voleje,po centru Dreslera)
Sestava: Grulich-Kuman,Indrák,Dresler,Kyselý(78-Dwayeb)-Klepáč,Palla(60-Rončka),Kratochvíl(80-Gonda),Bartoň- Staněk, Kudry(76-Gazda)
trenér Jan Koval
Komentář trenéra: Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a po dvou rychlých brankách našeho ostrostřelce, jsme mohli přidat ještě v 10min 3gól,když po úniku Klepáče,střílel z dobré pozice Kudry,ale jeho střela skončila těsně pravé tyčky hostující branky.Postupně se pak hosté začali zlepšovat a ve 24min se po rychlém brejku objevil sám před Grulichem,Vejchoda,ale jeho tutovku perfektně zneškodnil náš brankář Grulich! Ve 32min. jsme pak po pěkné kombinaci přidali 3 gól a poločas jsme pak už dohrávali v klidu...
    Ve 2.poločase chtěli hosté něco z výsledkem udělat a v 50min si vytvořili velkou šanci,ale brankář Grulich byl opět na místě a nepřipustil žádnou komplikaci zápasu.O chvíli později unikl Kudry a v ,,16ce" hostů byl faulován,nařízenou penaltu pak bezbečně proměnil Staněk,a od té doby hosté přestali zlobit,a utkání jsme v pohodě i s náhradníky dovedli do vítězného konce...Myslím si,že jsme podali velmi dobrý výkon a vyhráli zcela zaslouženě,pochvalu zaslouží všichni hráči,ale chtěl bych vyzvednout výborný výkon brankáře Grulicha,který chytil 2 velké tutovky a v brance působil klidně na celé mužstvo,a samozřejmě opět výborný výkon nejlepšího střelce soutěže Marka Staňka,který dalšími čtyřmi brankami,zaokrouhlil prozatím svůj střelecký účet, na 35 gólů v sezóně!!