13.06.2015 1.FC Viktorie Přerov - FK Nový Jičín 0:2 (0:1)

13.06.2015 20:20

    V posledním mistrovském utkání této sezony zajeli naší fotbalisté do Přerova. Střetly se mužstva, která jaro měla opačným směrem, když Přerov padal ze čtvrté příčky a naši stoupali nahoru ze 13místa.
Utkání začalo pro nás velice slibně když hned ve 4min. skoroval náš Bajer. Potom se hra odvíjela oboustraně, když každé mužstvo si chtělo přilepšit v podobě branek, ale moc golových šancí jsme neviděli. Za zmínku stojí 30min., kdy se náš kapitán Švec dostal do vyložené šance , ale neproměnil.
    Do druhého poločasu nastoupili domácí s velkým tlakem a dá se říci, že nás přišpendlili před naše pokutové území, ale vyloženou golovku si nevypracovali. V tuto dobu naše hra byla založena jen na odkopavání a nepřesných přihrávkách. Ovšem z ojedinělého útoku a po zahraném rohovém kopu si na centr naběhl Švec a v tomto utkání mu asi nebylo přáno vsítit branku , protože hlavičkou trefil břevno. Zastoupil ho Malina, který dorážkou nedal domácímu brankáři šanci a vedeme 2:0. Od této chvíle se naše hra zlepšila a začali jsme hru kontrolovat. Za zmínku stojí ještě domácí šance, kterou v 84min. domácí neproměnili, když ze dvou metru zakončili slabou střelu do ruk našeho Šroma.

Sestava:     Šrom - Švancer, Malina, Cigánek, Nippert (63min.Smolarčík) - Rybařík, Švec, Juříček, Bajer, Farkaš (26min.Novotný) - Lokša
Branky:      Bajer, Malina

Rozhodčí: Šistík, Kneisl Leoš, Kneisl Zdeněk, ŽK.-Novotný, Bajer

    Ihned po utkání se sešel VV FK NJ a zhodnotil ukončenou sezonu mužů v ročníku 2014/2015. Umístění na 7 místě. považuje za splnění stanovených cílů.

Příští utkání bude již v novém ročníků 2015/2016 a to prvním utkání Poháru pošty. O termínu utkání Vás budeme informovat.