11.05.2016 FK BRUMOV – FK NOVÝ JIČÍN 0 : 2 ( 0 : 2 )

12.05.2016 08:00
    Předehrávka 30. kola Moravskoslezské fotbalové divize se v Brumově odehrála zcela v duchu posledních kol. Zatímco domácí po pěti porážkách v řadě nastoupili s cílem propad tabulkou zastavit, naše mužstvo mělo za cíl naopak potvrdit bodově vzestup formy. 
    Od samého začátku naše mužstvo působilo daleko aktivněji, lépe kombinovali a měli i více střeleckých příležitostí. Domácí potvrdili současný útlum formy a k ničemu podstatnému se v 1. poločase nedostali. Naši se naopak mohli spolehnout na efektivitu Radovana Lokši, který nejprve v 10. minutě a těsně před poločasem ve 42.minutě se v obou případech parádně uvolnil a zajistil našemu mužstvu dvoubrankové vedení.
    Ve 2. poločase domácí přece jen zvýšili aktivitu, měli několik slibných standardních příležitostí, ale nedokázali je zužitkovat. Stejně však na tom byli i hosté, kteří mohli několikrát nadějně vyhlížející akce dotáhnout. Navýšit skóre se jim sice již nepodařilo, ale i tak si zasloužené vítězství pohlídali. 
Nutno říci, že za výkon si naši hráči zaslouží pochvalu, protože body z Brumova měly vždy svou cenu, a měly by být povzbuzením do dalších utkání v závěru soutěže.
Sestava:  Šrom – Ilko, Farský, Malina, Svancer – Kalich (90.Seidler), Svec, Juříček, Hrubý (77.Fertál), Krčula (89.Nippert), Lokša
Rozhodčí: CHlevišťan – Ondráš, Ogrodník     Delegát: Hulcký
 
Pozvánka na další domácí utkání:
V sobotu 14. května se začátkem v 16:30 hodin
FK NOVÝ JIČÍN – BESKYDSKÝ FK FRÝDLANT n/O.