09.10.2016 Šumperk - Nový Jičín 3 : 2 ( 2 : 2 )​

13.10.2016 16:32
Branky:
8min 0:1 Klepáč ( využil chyby brankáře,který zaváhal s odkopem a dovezl míč do prázdné branky,as.Indrák)
12min 1:1 Svačinka ( zachytil špatný odkop Geryka,navedl si míč a krásnou střelou z 20m trefil téměř šibenici)
37min 2:1 Svačinka ( hlavou po centru z pravé strany)
38min 2:2 Staněk ( po přihrávce Indráka , z 18m pěknou technickou střelou k tyči)
49min 3:2 Svačinka ( po rohovém kopu,vrátil obloukem do branky odražený míč,naší obranou)

Sestava: Geryk –I ndrák, Gold, Dresler, Palla (25-O.Horák), - Kuman (68-Gazda) ,Kratochvíl (85-Janovský) ,Bartoň, Maloušek (77-Kadlčík  - Klepáč, Staněk

Komentář trenéra:  Přestože jsme do utkání nastoupili značně oslabeni,(chyběli nám především zraněný brankář Grulich a nemocný Kudry,a dále Poláček a Kyselý)začátek zápasu nám vyšel a už ve 3 minutě měl velkou šanci Maloušek,ale nebyl dostatečně pohotový a domácí obránce jeho střelu zablokoval.Přesto jsme se brzy dostali poměrně lacino do vedení,ale za pár minut bylo vyrovnáno,když jsme soupeři taky po chybě dovolili vyrovnat.Pak byla hra vyrovnaná,my jsme nevyužili šanci ve 30min Bartoněm,a domácí zase ve 33min trefili po rohu tyč.Ve 37min se ujali domácí vedení ,ale už za minutu bylo opět srovnáno.
    Po vyrovnaném 1.poločase jsme chtěli ve 2.poločase  zvýšenou aktivitou,strhnout vedení na naší stranu,ale dostali jsme však  hned na začátku opět laciný gól,a přestože jsme do konce zápasu měli převahu a soupeře už nepustili do žádné šance,nebyli jsme schopni překonat dobrou obranu domácích,chyběla nám především kvalitní finální přihrávka a taky přesnější zakončení... Myslím si,že jsme si minimálně bod mohli odvézt a zápas jsme si prohráli sami,za prvé nám zápas příliš nevyšel herně,dělala nám problémy tráva,vázla nám kombinace a finální přihrávka a za druhé zbytečnými chybami jsme soupeři darovali poměrně laciné góly( taky náš mladý 15letý brankář neměl svůj den,jsem přesvědčený,že by Grulich min.2 góly nedosta).No a za třetí měl svůj podíl taky rozhodčí,který svými nepřesnými výroky značně rozladil naše hráče...
    No nic,musíme to hodit za hlavu a věnovat se dalšímu zápasu,čeká nás relativně lehčí soupeř, (Čechovice) ,ale nemůžeme je podcenit,musíme se dobře připravit a doufám,že potvrdíme doma 3 povinné body...