09.09.2015 FK Nový Jičín - Broumov 1:1 (1:0)

09.09.2015 20:29

    Ani v dalším utkání neprolomili domácí výsledkovou krizi, která je provází od začátku nového soutěžního ročníku. Na příznivé jarní výsledky se zatím nepodařilo navázat a nic se na tom nezměnilo ani v utkání s brumovem. Trenér se pokusil o restart zařazením hned několika mladých hráčů do sestavy, ale ani to nepřineslo kýžený výsledek. Hosté patří k předním celkům soutěže a byli všeobecně považováni za jednoho z možných lídrů letošního ročníku.
    Přesto to byli domácí, kteří celý 1.poločas byli aktivnější, bohužel několik dobře sehraných křídelních akcí nedokázali zůročit. V této souvislosti se nabízí otázka, zda hra na jednoho hrotového útočníka zejména na domácí půdě, není prostě málo? Hosté se pokoušeli o brejkové akce, ale větší důraz museli vynaložit v obranné činnosti. O vedoucí branku domácích se postaral ve 39.min. Kiss farkas, který od postranní čáry zahrával přímý kop a brankáře hostů překvapil střelou do šibenice k vzdálenější tyči.
    Ve 2. Poločase naši vědomi si svého vedení se místo pokračování nátlakové hry snažili profesorsky kombinovat a spoléhat na dosavadní slabou koncovku soupeře. Jenže s postupem času kombince začala váznout a nakonec to byli hosté, kteří přestože neměli žádou výraznější šanci,  v 84.min. Vyrovnali. To zkušený dekleva na úrovni pokutového území vhazoval aut a přestože je znám svými „vražednými“ hody, které jsou důraznější než rohové kopy a naši to dobře vědí, na vzdálenější tyči z úrovně malého vápna skoro by se dalo říci, že náhodně a spíše odrazem než kopem, dopravil míč do naší sítě nepochopitelně nepokrytý novák. Teprve nyní poslal trenér na hřiště dalšího útočníka, ale zvýšenou aktivitu domácích již hosté dokázali zkušeně ubránit.

SESTAVA:    Šrom – Ilko, Malina, Farský, Kiss Farkas – Krčula (70. Molnár), Švec, Juříček, Slaninka (85.Smolarčík) – Švancer, Lokša
BRANKY:     39. Kiss  Farkas         -        84. Novák   
ŽK:                 Ilko, Juříček, Lokša               -        hosté nikdo!
Rozhodčí :  Svoboda Radek    

Pozvánka na další utkání na našem stadionu:
Již v sobotu 12. Září od 16:30 hodin proti MFK  H A V Í Ř O V