08.05.2015 FK Nový Jičín – FK Jeseník 6:1 (2:1)

08.05.2015 17:37

Tento zápas byl pro nás velmi důležitý. Chtěli jsme potvrdit body z minulých kol a potvrdit, že patříme do horní poloviny tabulky. Soupeř byl ale od první minuty dost nebezpečný. Velmi dobře se pohyboval a tuto vlastnost využil po 15 minutách hry. Do té doby jsme hráli trochu nepřesně a nedařilo se nám přecházet jednoduše z obrany do útoku. Od obdržené branky jsme ale začali hrát trochu jinak. Nahrávky nacházely spoluhráče přesně a vytvářeli jsme si šance, které jsme do poločasu využili a tak jsme vedli 2:1. V půlce jsme si řekli, že nesmíme polevit a že musím přidat pojišťovací branku. A to se povedlo, a dokonce jsme jich přidali více. Soupeř jako by odpadl fyzicky, již nenapadal tak agresivně a my jsme si chodili do útoku v pohodě. Jeseník měl jednu větší šanci, tu ale skvěle chytil Tichánek. Vyhráli jsme 6:1 což je skvělé, ale kluci ještě spoustu šanci zahodili. Takže výsledek je pro soupeře sice trošku krutý, ale ve výsledku mohou být rádi jen za 6 gólů. V sobotu nás čekalo druhé utkání.

Branky:         Hrubý, Swiač, Zmatek, Horák, Žlebek, Kudry
Sestava:       Tichánek – Pham, Indrák, Maňák, Pokorný – Žlebek, Swiač, Hrubý,   Zmatek – Horák P.,  Kudry
Náhradníci: Staněk, Bartoň, Horák O., Hudeček
Trenér:         Merenda
Vedoucí:      Kvita