08.02.2016 Trianglu v Opavě a turnaj v Třinci

11.02.2017 12:26

Starší přípravka U 11 svěřenci trenéra Lukáše Dědíka se zúčastnila trianglu v Opavě a turnaje v Třinci

1.    Triangl – SFC OPAVA – tentokráte jsme se účastnili mini turnaje pro r. n. 2006 v Opavě, kde jsme sehráli utkání s 2x celky SFC OPAVA a proti týmu z Hlučína.
Komentář trenéra: Chválím všechny zúčastněné chlapce za předvedený výkon, ale zároveň i některým dávám vzkaz se zdviženým prstem a oni  sami viděli, kde mají ještě velké rezervy. Tento miniturnaj měl pro nás obrovský přínos, protože jsme se mohli poměřit s chlapci z nejvyšší soutěže, zejména oba celky SFC OPAVA byli velmi kvalitní a na to, že patří k tomu nejlepšímu z Ostravského regionu jsem rád, že se našli i naši chlapci, kteří se jim vyrovnali J.Musím vyzdvihnou výkony Alexe Kysilka, Sebastiana Dědika i Ondřeje Rajskupa.        
Soupiska: Petr Horák, Alex Kysilko, Jan Bárta, Sebastian Dědik, Matěj Buček, Jan Skácel, Adrian Nguen, Matyáš David, Kristián Mička

2.    Turnaj Třinec
Komentář trenéra: Konečné umístění chlapců na 4. Místě vůbec neodpovídá předvedené hře. Tento turnaj měl velmi vysokou herní úroveň s účastí celků FK Třinec, MŠK FOMAT MARTIN, MFK Vítkovice, a dalších polských a slovenských celků. Chválím celý tým a musím říci, že mne stále mrzí spousta neproměněných šancí, které měli kluci v každém zápase. Jsem rád za to, že všechny týmy  převyšovali celkovou hrou, ale i některými individuálními výkony. V tomto turnaji si zasloužili být na mnohem lepším umístění. Věřím, že příště se štěstí zase přikloní na jejich stranu. Všem děkuji za předvedené výkony.       
Soupiska: Petr Horák, David Miček, Jan Macháč, Sebastian Dědik, Filip Jiřík, Alex Kysilko, Tadeáš Teichmann, Lukáš Matyščák, Ondřej Rajskup