07.09.2018 FK Nový Jičín - FK Přerov 4:0 (2:0)

07.09.2018 19:03

Naši fotbalisté i v pátečním odpoledni a před slušnou návštěvou pokračují ve velmi dobrých výkonech. Začali sice s dlouhou rozehrávkou a malým pohybem, ale postupně se do svého tempa dostávali. Do 30. minuty se hosté soustředili na obranu a podníkali ojedinělé brejky. Do této doby jsme se snažili proníkat narážečkami přes střed hřiště, ale tam jsme naráželi na hostujícího Václavíčka a jeho dobře postavené hráče a zjistilo se , že přes zhuštěnou obranu cesta nevedla. Od zmíněné 30. minuty jsme začali hrát více po stranách a ihned jsme se dostávali do slibných akcí ke vstřelení branky. Odměnou za tento zpúsob hry přišel v 38´ , kdy Macíček našel Pyclíka, který uklidil míč za záda hostujícího brankáře na zadní tyči hlavou. O tři minuty v 41´ Pyclík našel dobře nabíhajícího Juříčka, který navýšuje score na 2:0 pro domácí.
    Do druhého poločasu naší začali opět aktivně a byli jasně lepším týmem na hřišti.Ihned po začátku v 52´ Nippert po velice dobrém rohu zahrávaného Kiss  Farkasem zvýšuje na 3:0 a hráčí předvádějí velice pěkné kombinace, které jsou doprovázeny potleskem domácích příznivců. Od této doby ještě zahazujeme šance,  nastřelujeme tyč a kapitán Śvec individuální akcíi přehazuje hostujícího brankáře, ale míč se odráží od tyče hostující branky. Ćtvrtá branka přichází opět z pěkné akce v 90´, kdy střídající Preči doklepává míč do branky a uzavírá stav na 4:0.

Sestava: Tichánek - Wolf, Javorek, Nippert, Kiss Farkas - Staněk (70´Klepáč) Juříček (62´Urbanovský), Opatřil, Śvec, Macíček - Pyclík (81´Preči)
Branky:   Pyclík, Juříček, Nippert a Preči

Rozhodčí: Śamárek, Kaloč, Lukašík   DFA: Śalata,   205 diváků

Další zápas v neděli 16.9.20148 v 10:15 hod Slavičín - FK Nový Jičín