05.09.2018 MFK Frýdek Místek B - FK NOVÝ JIČÍN 1 : 3 (1 : 3)

08.09.2018 18:26

Hodnocení utkání: Do utkání jsme vstoupili aktivně a byli jsme po celý první poločas lepším mužstvem.Hráli jsme organizovaně  byli jsme přesní na míč a hlavně jsme měli dobrý pohyb.Hráči kvalitně bránili a hlavně byli produktivní směrem do předu kde jsme si vypracovali spoustu šancí  a tři se nám podařili proměnit..Druhý poločas nás soupeř zatlačil k našemu vápnu ale vše se nám podařilo uskákat a ubránit.V kombinaci už jsme nebyli tak přesní  ale nebezpeční jsme byli z rychlých kontrů kde jsme se opět dostávali do dobrých přiležitostí. Škoda penalty kterou neproměnil David  Palla ani na dvakrát a ani třetí dorážka Martina Pally nebyla úspěšná.Kdyby jsme dali na 4-1 ,soupeř by se položil,tak mu to dalo sílu ale jak sem už zmínil vše se nám podařilo ubránit a vítězství je dnes zcela zasloužené

SESTAVA:  Kocián - Kudělka, Lamatschek, Rončka, Křížek, Palla.M, Kratochvíl, Palla.D, Kadlčík,Ševčík,Janovský
Branky:   18.min Rončka, 22.min Ševčík, 44.min Janovský
Střídání:   67.min.Žák za Kratochvíla,  89.min.Ševčík za Huba