04.03. Triangl Bílovec - 05.03. Domácí triangl - 11.03.2017 Turnaj v Korni.

11.04.2017 21:54

1.Triangl dne 4.3.2017
V sobotu jsme sehráli v hale ŠSK Bílovec čtyři utkání proti domácímu Bílovci a Frenštátu.
Sestava – P. Horák, V. Handrych, D. Koleček, M. Dorotík, O. Horák, O. Kvita, J. Křížek, O. Táborský, J. Bárta.
Trenér: Lukáš Dědik

2.Domácí triangl dne 5.3.2017
V neděli jsme sehráli na našem hřišti FK NJ velmi kvalitní mini turnaj proti celkům Vsetína a slovenským chlapcům ze Žiliny.
Chlapci vyhráli všechny zápasy a oba soupeře přehráli dobrou hrou.
Sestava – J. Winter, P. Horák, N. Rigo, T. Teichmann, A. Kysilko, R. Sadílek, M. Buček, L. Matyščák, M. Geryk, J. Skácel, M. Olšovský, K. Mička, F. Jiřík, S. Dědik
Trenér: Lukáš Dědik

 3.Turnaj v Korni v sobotu dne 11.3.2017
Chlapci se umístili na 13. místě, turnaj měl jako každým rokem velmi vysokou herní úroveň za účasti 8. ligových celků ze Slovenska.
Začali jsme velmi dobře a v prvním zápase proti Třinci jsme vedli již o dvě branky, ale po našich hrubých chybách nakonec utkání skončilo remízou 3:3. Další utkání v základní skupině se nesli v duchu neproměňování jasných gólových šancí našich chlapců a po další remíze, jedné výhře a dvou těsných prohrách jsme nepostoupili ze skupiny do dalších bojů o medailová umístění.
Ve skupině o umístění jsme vše již vyhráli a umístili se na již uvedeném 13. místě. Jako po několikáté v letošní zimní halové sezóně jsme doplatili na nemohoucnost vstřelení branek v jasných šancích, jinak chlapci herně odehráli všechny zápasy na velmi kvalitní úrovni a v žádném nepropadli. Věřím, že se z těchto zkušeností poučíme a v dalších zápasech budeme ve střelbě produktivnější.  
Sestava – K. Kedroň, T. Teichmann, O. Rajskup, J. Havrlant, A. Kysilko, S. Dědik, L. Matyščák, M. Geryk, P. Horák, J. Macháč, O. Táborský, F. Jiřík.
Trenér: Lukáš Dědik

 

4.       Turnaj v Němčicích nad Hanou v sobotu dne 25.3.2017

Umístili jsme se na 4. místě.

Sestava – P. Horák, M. Buček, T. Teichmann, S. Dědik, A. Kysilko, J. Macháč, L. Matyščák, N. Rigo, K. Mička .

Trenér: Lukáš Dědik