03.02.2018 FK Nový Jičín - HFK Olomouc 2:2 (1:0)

03.02.2018 16:19

    Ve čtvrtém přípravném utkání k nám přijel třetiligový HFK Olomouc. Hned na začátku se prezentoval aktivní hrou a naše hráče zaskočil. Od 10 min.se hra začala vyrovnávat a od této doby byli naší hráči víc než vyrovnaným soupeřem. Byli jsme i blíže ke vstřelení branky, ale šance Stańka a Pyclíka nenašly správný směr do branky. I hosté měli dvakrát šance, ale pozorný Ognyanov v naší brance byl pozorný. Ve 37 min.po velmi pěkné kombinaci Kalich přistrčil mez obránce hostí na Opatřila a ten chladnokrevně k tyčí dává domácí do vedení.
    Druhý poločas opět v začátku lepší hosté, kteří svůj tlak využili a během čtyř minut otočili výsledek ve svůj prospěch. Domácí, ale nesložili zbraně a bylo vidět, že chtějí vyrovnat. Snaha v posledních patnáctí minutách dávala možnost hostům do brejkových situací a navíc napadáním nám opět zatápěli. Brejkové situace ale končily na naše obraně. Šest minut před koncem jsme se dočkali, když po krásném centru z levé strany Farkass našel nabíhajícího Juříčka na první tyč a ten hlavou přes celou branku na zadní tyč upravuje definitivní podobu tohoto utkání.
 
Sestava N.J.: Ognyanov (46´Tichánek) - Wolf (46´Pokorný), Malina, Javorek, Macíček (Farkas 46´) - Kalich, Švec, Opatřil, Juříček, Staněk - Pyclík (46´Urbanovský)
Branky domácí: 37´Opatřil, 84´Juříček
Branky hostí    : 63´Voleský a 67´Spurný

Příští utkání v sobotu 10.2.2018 v 10:15 hod.přivítáme FK Bystřici p/Hostýnem