01.10.2017 FC BRUMOV - FK NOVÝ JIČÍN 1 : 1 ( 0 : 1 )

01.10.2017 12:39

Další, v pořadí již pátá remíza a pokaždé po výsledku 1 : 1.  V Brumově se naše vedení zrodilo již v 8. minutě.To přesprintoval po levé straně Tomáš Wolf domácí obranu a jeho zpětnou přihrávku proměnil Ondřej Pyclík. A mohlo být ještě veseleji, jenže Honza Kalich ve vyložené pozici, kdy mohl jít sám na brankáře si míč předkopl víc než bylo potřeba a bylo po šanci. Domácí hrozili jedině ze standartek, ale k vyrovnání jim nepomohla ani série rohových kopů.
    Druhý poločas zahájili domácí řadou nakopávaných míčů, ale naštěstí pro nás jejich hra postupně ztrácela lehkost a přesnost. Škoda, že naši nedokázali využít šance, které jim domácí nabízeli, ale brejkové šance (Staněk, Opatřil) jsme řešili moc zbrkle nebo někdy i s dávkou potřebného štěstí je vyřešil domácí brankář. K naší škodě v době, kdy už domácí byli značně křečovití, přece jen dokázali vyrovnat v 78. minutě. To se ve skrumáži nejlépe zorientoval domácí kapitán Chovanec a doslova dotlačil míč do naší branky.  Závěr byl doslova hektický. Minutu po vyrovnávací brance domácích byl překvapivě vyloučen náš Ondřej Malina (kritika rozhodčího?! po souboji na půlící čáře) a domácí vycítili šanci. Po sérii rohů v 88. min. napálil z malého vápna břevno naší branky snad z malého vápna domácí Novák a tak se na sebe rozlobil, že svékl dres a práskl s ním o zem. Následovala žlutá karta a protože byla v jeho případě již druhá, pakoval se i on pod sprchy. A mohl to být úlet se vším všudy. Prodlužovalo se o 3 minuty a Wolf stejně jako v 8. minutě, i tentokrát upláchl domácímu obránci, postupoval sám na brankáře, ale místo jasně gólového zakončení zvolil nepochopitelně zpětnou přihrávku na Pyclíka, toho však dva domácí obránci dokázali zablokovat. Škoda, protože to byl i konec utkání.
Sestava:    Tichánek – Javorek, Malina, Nippert, Kiss Farkas – Kalich (55.Staněk), Juříček, Švec, Wolf – Opatřil (83.Hruška), Pyclík
Branka: 8. Pyclík
Rozhodčí:  Dorušák -  Kondler, Škrobák