01.08.2015 FC Viktoria Otrokovice-FK Nový Jičín 7:2 (3:1)

02.08.2015 10:04

    Tento výsledek si určitě nepřál trenér Pejša s jeho svěřenci v posledním přípravném utkání před prvním mistrovským utkáním. I když se tak odehrálo na hřišti nováčka 3ligy i přesto si hráči musí uvědomovat, že je nutné zabojovat i za nepříznivého výsledku. Rozhodující bylo, že v 8min. jsme již prohrávali 2:0. Domácí byli aktivnější a hlavně chtěli hrát a nabízet se. Brankové příležitosti dá se říci po našich hrubých chybách uměli zužitkovat ve vstřelení branek. Naši hráči měli dvě vyložené šance (Smolarčík), ale bez efektu. Za náš tým skorovali Švancer, který snížoval na 1:3 a Folta , který snížoval na 2:5
    Doufám, že jsme dnes byli dobře vyfackování a nebude se tento výkon již opakovat, ale hlavně se z chyb poučit a soustředit se v tomto týdnu na první mistrák řekl manažer Holub.

Sestava: Tichánek - Molnár, Malina, Nippert, Farkas - Folta, Juříček, Seidler (46.min.Horák) Švancer - Smolarčík, Rybařík
Branky:   Švancer 22min, Folta 59min.

Příští mistrovské utkání v sobotu 8.8.2015 v Rýmařově v 16,30hod.