U6 - U7  P ř e d p ř í p r a v k y

26.05.2018  Zašová  2. turnaj předpřípravka FK Nový Jičín

Pořadatel: Zašová
Mužstva: FC Zubří, FC Vsetín, SK Zašová, Valašské Meziříčí, Příbor, SK Hranice  atd.
Všichni byli spokojeni a dobře se sportovně bavili a užívali si to, nejvíce si děti užili své první medaile, i přes velké horko.
Byla znát velmi vysoká úroven´ a kvalita přípravy celého turnaje.

01.04.2017 Řožnov p. R.

Naši nejmenší fotbalisté se zúčastnili třetího turnaje v Rožnově p.R. Kluci odehráli celkem 5 utkání.
FK Nový Jičín - Valašská Bystřice U9   0 : 4
FK Nový Jičín - Valašské Mezíříčí  U8   2 : 2
FK Nový Jičín - FC Vsetín  U8 1 :  4
FK Nový Jičín - FC Rožnov   U7   5  :  0
FK Nový Jičín - Dolní Bečva  U8   4 : 1
Sestava: Matěj Rada, Vráťa Rosa, Ondra Skácel, Tadeáš Zubek, Honza Horák, Max Kelnar, Lukáš Formánek
Trenér Milan Konečný

8.4.2017 Triangl Baník Ostrava

Kluci odehráli celkem 5 utkání s Baníkem Ostrava a Petřkovicemi.

12.3.2017 Bílovec, turnaj pro ročník 2010

FK Nový Jičín reprezentoval tým U7  a  U6. Kluci odehráli celkem 9 utkání,  3 +  0 na malé branky a šířku hřiště. Všechny malé bojovníky chválím za předvedené výkony v tomto turnaji.   F o t o g r a f i e .

25.02.20107 Turnaje pro ročníky 2010 pořádaný FC Rožnov

25.02.20107 se naši nejmladší hráči svěřenci trenéra Milan Konečného zúčastnili turnaje pro ročníky 2010 pořádaný FC Rožnov, Tento turnaj je naplánován na celkem tři fáze a v uvedeném termínu se odehrála fáze číslo 2, Kluci odehráli celkem 5 utkání po 13 minutách systémem 4 + 1 na šířku hřiště a malé brány.

Turnaj U7 v Rožnově
​Sestava FK Nový Jičín U6 / U7 : Marco Maietta, Matěj Rada, Ondřej Skácel, Jakub Chmelař, Lukáš Formánek, Jan Horák, Tadeáš Zubek, Lukáš Fryšara, Jakub Juřík
Komentář trenéra : Velká pochvala všem klukům za předvedený výkon v celém náročném turnaji. Kluci měli opět  možnost zahrát si pro starším ročníkům a rozhodně nepropadli.

11.02.2017 Turnaj r.2010 v Bílovci

11.02.2017 se naši nejmladší hráči svěřenci trenéra Milan Konečného zúčastnili turnaje pro ročníky 2010 pořádaný ŠSK Bílovec.Kluci odehráli celkem 9 utkání po 12 minutách systémem 3 + 0 na šířku hřiště a malé brány. FK Nový Jičín reprezentoval tým U7 a  U6.
    ŠSK Bílovec

Sestava FK Nový Jičín U7 : Vratislav Rosa, Matěj Rada, Ondřej Skácel, Max Kelnar, Lukáš Formánek, Jan Horák
Sestava FK Nový Jičín U6 : Dan Pikulík, Lukáš Fryšara, Tadeáš Zubek, Matias Dorotík, Marco Maietta, Martin Biel, Tomáš Zápeca,
Komentář trenéra : Velká pochvala všem klukům za předvedený výkon v celém náročném turnaji, který se odehrál bez velkých prodlev, zápasy následovaly skoro bez přestávky ( pouze 20 min pauza na oběd ) a kluci vše zvládli. Měli jsme možnost se poměřit s ligovými týmy a mohu říci, že kluci určitě nepropadli.
Klikni a zobraz fotografie.

22.01.2017 Turnaj v Rožnově pod Radhoštěm

22.01.2017 se na naší nejmenší hráči zúčastnili  turnaje pro ročník 2010 / 2011, v Rožnově pod Radhoštěm. Tento turnaj má celkem tři fáze.

Výsledky FK Nový Jičín ve skupině ,, A“
FK Nový Jičín – Vlašské Meziříčí   0   :   2
FK Nový Jičín – Dolní Bečva   5   :   1
FK Nový Jičín – Rožnov p. R.   4  :  0
FK Nový Jičín skončil ve skupině na druhém místě a postoupil do skupiny o 1. – 4. místo.

Výsledky FK Nový Jičín ve finálové skupině
FK Nový Jičín – Zlín    1   :   4
FK Nový Jičín – Zašová    3   :   4

Po první fázi se hráči FK Nový Jičín drží na průběžném čtvrtém místě.
8.    Valašská Bystřice

11.12.2016  - Tiangl pořádány SFC Opava.

Účastníci :

1.    SFC Opava – žlutí 2010
2.    SFC Opava – červení 2010
3.    FK Nový Jičín - 2011 / 2012
4.    ŠSK Bílovec -  2010

Sestava FK Nový Jičín : Ondra Skácel, Max Kelnar, Honza Horák, Vítek Rotter, Sebastian Pospíšil, Matěj Rada, Kuba Juřík, Matias Dorotík.

Komentář trenéra:  Nejmladší hráči FK Nový Jičín předpřípravka ročník 2011 / 2012 se zúčastnili druhého herního přípravného trianglu pořádaného SFC Opava. Cílem této akce bylo, aby kluci na hřišti předvedli to, co se naučili od začátku září do dnešního dne a zároveň to byla odměna za přístup k tréninkům. Bylo nominovánu celkem 11 hráčů, ale z důvodů nemocí a dalších se zúčastnilo pouze 8 hráčů. Kluci odehráli celkem 6 přípravných utkání 3 x 3, vždy po 15 minutách na malé florbalové branky, bez sčítání gólu, bodů a hodnocení celkového umístění. Musím všechny naše malé bojovníky za předvedený výkon pochválit.
Milan Konečný.

03.12.2016 Turnaj v Nezamyslicích u Prostějova.

Naší nejmenší hráči se dne 3.12.2016 zúčastnili svého prvního turnaje pro ročník 2009 / 2010, který se odehrál v Nezamyslicích u Prostějova.

FK Nový Jičín – Moravské Prusy        0:3
FK Nový Jičín – Tatran Kohoutovice   3 1
FK Nový Jičín -  ŠK Vrakuňa ,,A“        1:1
FK Nový Jičín -  ŠK Vrakuňa ,,B“        2:1
FK Nový Jičín -  RAFK Rajhrad          1:0
FK Nový Jičín – 1.SK Prostějov          1:3

Sestava FK Nový Jičín :  Danek Pikulík, Lukáš Fryšara. Matěj Rada, Matias Dorotík, Tadeáš Zubek, Vráťa Rosa, Kuba Juřík, Ondra Skácel

Komentář trenéra: Předpřípravka ročník 2010 / 2011  se zúčastnila svého prvního turnaje  odehraného v  Nezamyslicích u Prostějova s hracím systémem 4 + 1.  Kluci odehráli celkem 6 utkání , vždy po 12 minutách. Výsledkem bylo celkově čtvrté místo pouze horším skóre – chyběl jeden gól. Nicméně musím všechny naše malé bojovníky za předvedený výkon proti všem uvedeným soupeřům, kteří byli o rok a více starší  pochválit. Kluci ukázali, že mohou bez problému měřit i se staršími ročníky. Nejlepším střelce celého turnaje se stal Vráťa Rosa z FK Nový Jičín s 8 vstřelenými  góly.

27.11.2016  - Tiangl pořádaný SFC Opava, účastníci :

4.    SK Hranice - 2009/ 2010

Sestava FK Nový Jičín : Kuba Chmelař, Max Kelnar, Honzík Horák, Vítek Rotter, Danek Pikulík, Lukáš Fryšara

Komentář trenéra: Svěřenci trenéra Milana Konečného se zúčastnili prvního herního přípravného trianglu pořádaného SFC Opava. Cílem této akce bylo, aby kluci na hřišti předvedli to, co se naučili od začátku září do dnešního dne a zároveň to byla odměna za přístup k tréninkům. Dle informací od rodičů byli kluci řádně natěšení a nemohli se dočkat, až nastoupí na hřiště. Bylo nominovánu celkem 11 hráčů, ale z důvodů nemocí a dalších se zúčastnilo pouze 6 hráčů. Kluci odehráli celkem 9 přípravných utkání 3 x 3, vždy po 12 minutách na malé florbalové branky, bez sčítání gólu, bodů a hodnocení celkového umístění. Musím všechny naše malé bojovníky za předvedený výkon v takovém množství hned po sobě jdoucích utkání pochválit. V posledních dvou utkáních byla na našich malých bojovnících vidět, už celková únava, ale kluci dali do hry všechny své zbylé síly a fotbalové umění. Cestu domů, už někteří v autě prospali, ale to k fotbalu patří. Pochvala patří i rodičům za podporu, povzbuzování svých dětí a ochotu cestovat na tyto akce.