30.05.2015 SK Hranice - FK Nový Jičín 2:2 (1:2)

30.05.2015 23:11

Naši hráči začali velice aktivně a když v 6min.a 27min. kanonýr Lokša vsítil branku zdálo se, že budem mít utkání v naší režií. Škoda, že Švancer v 33min.neproměnil vyloženou akci, kterou mu zneškodnil domácí brankář Tomečka. Domácí, ale nesložili zbraně a chtěli nakopavánými míči se dostat na dostřel naši branky. Naše obrana odolávala, ale ve 40min. se domácím podařilo snížit Ferencem na 1:2.
    Do druhé půli jsme začali opatrněji a hlavně jsme hru kontrolovali. Od 60min. si domácí vytvořili dvě nebezpečné situace před naší bránou, ale neproměnili. V tomto utkání nám nepřály poslední pětiminutovky obou poločasu, protože v 85min.domácí srovnávají stav na 2:2 Chrastinou.

Sestava:    Šrom - Molnár, Malina, Cigánek, Farkaš - Kalich (67min.Rybařík), Švec, Bajer (46.min.Smolarčík), Juřička, Švancer - Lokša
Branky:      Lokša 2x
Rozhodčí: Hanák, Batík, Gloser

Příští utkání v sobotu 6.6.2015 v 16:30 hod. hostíme doma Sokol Lískovec.