29.10.2016 FK Nový Jičín – Jeseník 1 : 1 ( 0 : 1 )

02.11.2016 08:53
Branky :
18min 0:1 Prachař (využil nekoncentrovanost v obraně domácích a po dlouhém autu a prodloužení překonal Geryka)
63min 1:1 Kudry  (po rohovém kopu Klepáče,střelou asi z 10m na zadní tyč)
Sestava : Geryk- Kuman (81 – Kyselý ),Dresler, Gold, Indrák - Klepáč, Kratochvíl ( 85 - Horák) , Bartoň, Palla (46 – Maloušek  ) - Staněk, Kudry
Komentář trenéra: V utkání o 2.místo v tabulce,nám stále chyběl zraněný brankář Grulich a taky Poláček,naopak se vrátili po nemoci Maloušek a dlouhodobě zraněný Kyselý. Utkání jsme začali náporem a 15min jsme byli lepším mužstvem,ale šance Klepáče a Indráka jsme nevyužili a soupeř z 1.vážné situace před naší brankou vstřelil úvodní gól zápasu a tím skončil náš tlak a začalo trápení.Hosty gól nakopl a byli velice nepříjemným soupeřem,který nám nedával prostor na kombinaci.Přestože jsme měli častěji míč na kopačkách a měli mírnou převahu,tak do žádné šance jsme se do konce poločasu nedostali.
    Začátek 2,poločasu byl ještě vyrovnaný,ale od vyrovnávacího gólu,jsme začali mít převahu,hostům postupně docházely síly a zaměřili se hlavně na bránění,ale naše šance,ať už Klepáčem(nastřelil břevno),nebo Staňkem (jeho hlavičku vykopl stoper z brankové čáry)zůstaly nevyužité.V závěru zápasu,když už byl náš tlak velký a hosté jen odkopávali,se dostali z ničeho nic do velké šance hosté,když jejich útočník šel sám na brankáře Geryka,ale ten mu kličku vystihnul a tutovku zneškodnil...
    Tentokrát jsme nepodali tak dobrý výkon jako minulý zápas v Hranicích,soupeř byl sice nepříjemný,nenechával nám prostor na kombinaci,ale i tak jsme si vypracovali více šancí a zápas jsme měli vyhrát.Je to určitě velká škoda,ale v posledních dvou zápasech nás opustilo střelecké štěstí,měli jsme dost šancí a mohli v obou zápasech bodovat naplno,ale máme z nich jen 1 bod,a to je pro nás velká ztráta...