25.3.2017 ​Uničov - Nový Jičín 3 : 2 ( 2 : 1 )

29.03.2017 20:37

​Branky : 2 min 1:0 Weigel (ze závaru po stand.situaci)
               26min 1:1 Gold ( zblízka doklepl,po akci Staňka)
               42min 2:1 Sivek (po rozehraném trest.kopu)
               58min 2:2 Janovský (hlavou po rohu Kratochvíla)
               81min 3:2 Šléška (po rychlém brejku)

Sestava: Grulich - Kuman,I ndrák, Dresler, Palla D. - Klepáč ( 60  Bártek ), Bartoň, Kratochvíl, Horák O.( 60-Kyselý ) - Staněk, Gold (56 - Janovský )
Trenér Jan Koval
Komentář trenéra  Hráli jsme letos poprvé na trávě a zejména 1.pol.nám vůbec nevyšel.Zbytečně jsme inkasovali z 1.standartní situace a tím domácí hráče posadili na koně,a přestože jsme vyrovnali,v závěru poločasu jsme opět po trestném kopu nepokryli hráče domácích a inkasovali podruhé.Ve 2.poločase se náš výkon zlepšíl,a po vyrovnání jsme byli už jasně lepší a měli několik šancí jít do vedení,ale to se nám i přes trochu smůly nepodařilo,a naopak z jediné střely domácích ve 2.poločase na naší branku jsme inkasovali a prohráli zápas nešťastně 3:2!