18.04.2017 FK Nový Jičín - Krnov 3 : 1 ( 0 : 0 )

18.04.2017 14:40

FK Nový Jičín  -   Krnov   3 :  1  (  0  :  0  )
Sestava: Grulich - Kuman, Gold, Dressler, Jindrák - Klepáč. Palla D., Kratochvíl, Bartonˇ -Staněk, Gazda, střídali: Poláček, Rončka branky: Gold, Staněk, Bartonˇ. Top hráč utkání Grulich.
Komentář trenéra: Důležité body proti velice nepříjemnému a fyzicky vyspělému soupeři. První poločas byl vcelku opatrný,i když šancí nebylo zrovna málo a sportovně musíme uznat,že jich měl Krnov více. Naštěstí měl Grulich sportovní formu a tým podržel. Druhá půle kopírovala první jen do doby,kdy jsme se dopustili chyby při bránění standardky a zbytečně faulovali. Penalta a 0:1. A paradoxně to byl signál k naší zlepšené hře. Hned po rozehrání se probil do šance Bartonˇ a jako by tím ukázal cestu k brance soupeře. Trvalým tlakem jsme soupeře tlačili ke zdi a ten nakonec povolil a mohli jsme slavit.