15.10.2016 ​FK Nový Jičín - Čechovice 6 : 0 ( 2 : 0 )

26.10.2016 09:02
Branky :
34min 1:0 Staněk (hlavou, po rohovém kopu Klepáče​​​)
41min 2:0 vlastní (po trestném kopu Staňka,hlavičkoval před branku Dresler,a hostující hráč srazil míč​ za brankáře)
52min 3:0 Staněk (po vysunutí Bartoněm,šel sám na brankáře,udělal mu kličku a z úhlu trefil prázdnou branku)
58min 4:0 Staněk ( využil chyby hostující obrany při malé domů  a překonal brankáře hostů)
60min 5:0 Staněk ( po akci Indráka,a pěkné průnikové přihrávce, šel sám na brankáře a nedal mu šanci)
71min 6:0 Staněk ( po uličce od Kumana,opět sám na brankáře a s přehledem zakončil)
Sestava : Geryk – Kuman ( 82-Zavacký ), Gold, Dresler, Palla D. (46-Horák O.) – Klepáč (75-Gazda), Kratochvíl (78-Kadlčík), Bartoň, Indrák -  Staněk, Poláček (69-Janovský)
Komentář trenéra: Do utkání s posledním celkem jsme opět nastoupili bez zraněných Grulicha a Kyselého,a pro nemoc chyběli Kudry a Maloušek.Od začátku zápasu jsme byli aktivnější,mělí jsme častěji míč na kopačkách,ale do 1.šance se dostali v 7min hosté,když zblízka hlavičkoval hráč hostů přímo do ruk našemu brankáři.V 10min si naběhl na centr Pally Staněk a z voleje překonal brankáře hostů,ale proti byl  pomezní rozhodčí,který odmával těsný ofsajd...mezi 20 a 30min pak sílil náš tlak,ale šance postupně Bartoně,Staňka a Klepáče zlikvidoval výbornými zákroky brankář hostů! A tak 1.gól jsme dali až po rohu Klepáče,když se paradoxně hlavou, prosadil proti vysokým stoperům,jeden z nejmenších hráčů na hřišti Staněk 1:0! Za chvíli na to se po pěkné akci dostal sám před brankáře Indrák,ale opět se vyznamenal brankář hostů.V závěru poločasu zahrával trestný kop Staněk,jeho přetažený míč na zadní tyči vracel před branku Dresler a hostující obránce neštastně tečoval míč za záda brankáře hostů 2:0!
    2.poločas jsme začali náporem a měli hru po kontrolou,nejprve však ve 48min Klepáč trefil z boku tyč,ale pak si vzal slovo nejlepší střelec soutěže a čtyřmi góly během 20min znovu rozhodl o našem zaslouženém a vysokém vítězství.Hosté se ve 2.poločase ve snaze vstřelit aspoň čestný úspěch,více pouštěli do útočení,ale dostali se jen do jedné velké šance,když trefili tyč.
    Naše povinné vítězství s posledním celkem tabulky,se rodilo v 1.poločase těžko,hra byla trochu rozháraná,a šance které jsme si vypracovali skončily na výborném brankáři hostů,naštěstí tam ale 2 góly padly a pak už jsme díky výborému Staňkovi,který opět potvrdil skvělými náběhy pověst nejlepšího střelce v soutěži,dovedli utkání k zaslouženému a vysokému vítězství.
    Teď nás,ale čeká utkání podzimu v Hranicích,s nepoměrně těžším soupeřem,který vede tabulku před námi o 5 bodů a za 11kol dostali jen 5 branek!