15.07.2017 1BK Frýdlant n/O - FK Nový Jičín 0:0 (0:0) P 2:4

16.07.2017 20:14

15.07.2017  1BK Frýdlant n/O - FK Nový Jičín 0:0 (0:0), Prodloužení 2x15min 0 :0,  penalty 2:4.

Novojičínští fotbalisté po čtyřech trénincích ihned tvrdý test, který mužstvo hned prověřil velice dobře hlavně po fyzické stránce. Toto utkání se hrálo oboustranně s velkým nasazením a hlavně bylo vidět, že je začátek přípravy. Obě mužstva si vytvořila po dvou šancí, ale byli to domácí, kteří měli blíže k vítězství, protože v poslední minutě prodloužení v závaru před naši bránou se netrefili.
Když ani po prodloužení nepadla branka přišli na řadu pokutové kopy a ty zvládli naši hráči lépe.

Sestava: Tichánek - Javorek, Malina, Nippert, Kiss Farkas - Juříček, Staněk - Kalich (105min.Indrák), Opatřil, Uhlíř(70 min.Macíček J.) - Pyclík (70 min.Fertál)
Branky z pokutových kopů:
Malina na 1:1
Juříček na 2:2
Opatřil na 2:3
Staněk na 2:4

Příští utkání v 1kole Mol cupu přivítáme druholigové Vítkovice.Začátek utkání do úterý upřesníme!!