14.09.2016 FK KOZLOVICE - FK NOVÝ JIČÍN 2 : 1 (0:0)

15.09.2016 11:55
    Utkání v Kozlovicích nepřineslo z naší strany kýžený bodový zisk. Je to škoda zvláště proto, že ani domácí nepředvedli v utkání nic světoborného, ale zkušeně nakonec dosáhli na 3 body.
    Všechno podstatné se odehrálo až po změně stran. Nejlepší hráč domácích a po tomto zápase i nejlepší střelec divize s 9 brankami – Lukáš Kaďorek, se po dlouhém pasu z vlastní poloviny dostal zcela nehlídán k míči a z pravé strany od rohového praporku poslal v 51. min. střílený centr na naše malé vápno a Hrušák dostal hlavou domácí do vedení. Naše mužstvo jakoby tato zbytečná chyba vyburcovala k většímu úsilí, ale přišla 70. min. a bylo vše jinak. Rozhodčí Kotala pojistil vedení domácích odpískáním velmi sporného pokutového kopu. Po skrumáži v pokutovém území si na sebe stáhl zkušeně domácí útočník za dres nezkušeného mladíka Macíčka, oba se ocitli na zemi a k překvapení to byla ŽK pro našeho hráče a navíc  z pokutového kopu Kaďorek bezpečně zvýšil na 2:0.
    Paradoxem je, že ve 2. poločase jsme byli přece jen aktivnější než v 1. půli, ale skóre tomu nenasvědčovalo. Dočkali jsme se v 76. min., to když Lokšův centr v pádu dokázal usměrnit za záda domácího brankáře Juříček. Přesto, že se domácí od této chvíle jakoby začali o výsledek obávat, nakonec si vítězství pohlídali. Je to škoda, protože k minimálně jednobodovému zisku nebylo rozhodně daleko.

Sestava: Klepek – Pokorný, Macíček Pavel, Nippert, KissFarkas – Kalich (69.Hrubý), Juříček, Švec, Uhlíř (80. Urbanovský) – Smolarčík, Lokša
Branka: 76. Juříček          ŽK: 65. KissFarkas, 70. Macíček Pavel, 75. Uhlíř
Rozhodčí:  Kotala – Škrobák, Galásek          Delegát FA: Juřička

Příští utkání:  v Neděli 18. září  v Pusté Polomi zač. v 15:30 hod.  -  Odjezd ve 13:15 hodin