11.02.2017 FK Nový Jičín - SK Polanka(krajský přebor) 4:1(1:1)

11.02.2017 18:51

Ve čtvrtém přípravném utkání si  naši hráči pozvali již tradičního zimního soupeře, který prvních dvacet minut byl více jak vyrovnaným soupeřem. Přesto, že hosté v prvních sedmi minutách měli navrch tak to byli domácí, kteří v osmé minutě po brejkové situaci po pravé straně otevřeli skóre Fertálem. Za čtyři minuty po standardní situaci hosté po jejich levé straně centrem do našeho pokutového území srovnávají na 1:1.
    Do druhé půle se změnami, ale ihned od začátku přebírají hru do své moci domácí a hlavně od 65 min. se ukazuje větší zkušenost a pod tlakem hosté během rychlopalbě a přesnosti po vzoru Koukalové ze včerejška během osmi minut navyšuji skóre o tři branky a ještě orazítkuji dvakrát tyč a břevno hostující branky.
Sestava:
1poločas- Ogynjanov-Javorek,Malina,Nippert,Farkas-Kalich,Švec,Juříček,Fertál-Lokša,Kahánek
1poločas- Klepek-Pokorný,Malina,Javorek,Farkas-Kalich,Švec,Opatřil,Staněk-Kahánek(60min.Seidler)Smolarčík
Branky:Fertál,Staněk,Smolarčík,Švec

Příští utkání sehrají naši fotbalisté v sobotu 18.2.2017 v Uherském Brodě v 14:00 hod.