10.06.2017 FK Nový Jičín - Přerov 6 : 0 ( 2 : 0 )

14.06.2017 08:07

Branky: 28min 1:0 Staněk (z pokutového kopu,za faul brankáře na Pallu)
               35min 2:0 Staněk (po uvolnění od Kudryho,sám na brankáře)
               71min 3:0 Gold (po rohovém kopu Kratochvíla)
               75min 4:0 vlastní (obránce ve snaze odkopnout míč směřující na Grulicha,kopl míč do vlastní branky)
               77min 5:0 Gold (po přihrávce Dreslera)
               83min 6:0 Staněk (po akci Bartoně)
Sestava : Grulich-Kuman,Dresler,Gold,Indrák-Klepáč (75-Kyselý),Palla(46-Horák),Kratochvíl(78-Janovský),Bartoň-Kudry(72-Geryk),Staněk (85-Dwayeb)
Trenér Jan Koval
Komentář trenéra : Do posledního  utkání sezóny jsme nastoupili téměř kompletní(chyběl jen Poláček) a za stálého deště, jsme proti hodně omlazenému družstvu Přerova(za ně nastoupilo 9 mladších dorostenců),podali velmi dobrý výkon a s přehledem dovedli zápas k jednoznačnému vysokému vítězství 6:0,a to mohlo být i vyšší...1.poločas se hrál v dobrém tempu,útoky se střídaly na obou stranách a soupeř si taky vytvořil 1.velkou šanci ve 12min,ale brankář Grulich sólový nájezd hostujícího útočníka zlikvidoval.Postupně jsme pak získávali převahu a přicházely šance a taky góly.Soupeři ve 2.poločase došly síly,a naši branku téměř neohrozil.Hrálo se jen na polovině hostů a naší hráči si utkání i přes nepřízeň počasí užili a s chutí zastříleli...
    Nejlepší střelec soutěže Marek Staněk zakončil svoji střeleckou sezónu na úžasném čísle 43!! a hlavně díky němu, jsme dali  i nejvíce branek v soutěži,a to 82! Chtěl bych všem klukům za celou sezónu poděkovat,na domácím hřišti jsme v letošní sezóně neprohráli a konečné 3.místo, je po loňském 2.místu,taky úspěch,protože jsme měli několikrát problémy se sestavou(řada zraněných hráčů,ale taky absence z různých záhadných důvodů) a museli nám tak často pomáhat mladší dorostenci,kteří to však zvládli a byla to pro ně do budoucnosti,obrovská škola..