08.04.2017 FK Nový Jičín - FC Baník Ostrava ,,B" 5 : 4 ( 2 : 2 )

09.04.2017 21:01

Sestava FK Nový Jičín: Kachel - Schickl,Rajskup,Kvita,Křížek,Handrich,Teichman,Táborský - Václavík,Jiřík,Merenda,Dědík,Havrlant,Machač
trenér: Merenda,Dědík
Střelci: Táborský 2,Teichman,Handrich,Machač

Komentář trenéra: V domácím zápase nastoupil náš tým s ročníkem 2005,2006 a dvěma hráči 2004 proti 2005 s Baníku za který nastoupili dva naši odchovanci David Tuma a Imider. Naši vstoupili do utkání špatně a v 10 minutě po chybách v obraně prohrávali 0-2. přesto hráli od začátku ve výborném tempu  a s velkým nasazením. Fotbal v prvním poločase se hrála  kombinační a pěkné akce se střídali na obou stranách. Po kontaktním gólu který za nás vstřelil po pěkné kombinaci Vašek Handrich jsme dostali Baník pod tlak a v 25 minutě jsme vyrovnali na 2-2 zásluhou Ondry Táborského.V druhém poločase jsme již byli lepším a agresivnějším mužstvem. A po brankách Machače,Teichmana jsme vedli 4-2. Baník snížil na 3-4 v 45 minutě. V 47 minutě nás Ondra Táborský dostal opět do dvoubrankového vedení. V posledních deseti minutách jsme neproměnili 3 velké šance a Baník nás po brejku v 59 minutě potrestal 4-5.
    Celý tým odehrál výborný zápas a bodově se dotáhnul na první Baník. Pochvalu zaslouží všichni hráči.