07.05.2017 Frenštát p/R ,,A" - FK Nový Jičín ,,B" 4 : 17 (2:8)

07.05.2017 07:30

Sestava: 1. Petr Horák Matěj(brankář), 5. Radim Sadílek, 10. Ondřej Grozmann, 13. Matěj Buček, 17. Dan Krba, 8. Jakub Fencík, 6. Lukáš Matyščák, 7. Jan Skácel, 14. Matěj Olšovský, 9. Nicolas Rigo, 4. Jan Rýdel, 12. Jirka Režný
Trenér: Horák Ondřej
Branky: 3x Jan Skácel, 2x Lukáš Matyščák, 2x Ondřej Grozmann, 3x Nicolas Rigo, 1x Jan Rýdel,  2x Jakub Fencík, 1x Radim Sadílek, 1x Matěj Buček, 1x Jirka Režný, 1x Petr Matěj Horák
Komentář trenéra:  Na toto utkání jsme vyjeli do Frenštátu, kde jsme chtěli potvrdit skvělý minulý zápas. Kluci již od první minuty na nic nečekali a hned se vrhli na soupeře, již po 5 minutách jsme vedli 0:3 a kluci nepolevovali na tempu a poločas skončil 2:8. Do druhé půle jsme opět lépe vešli a hned na začátku po pěkném úniku zvyšuje Jakub Fencík. Do konce utkání ještě přidáváme branky, ale také inkasujeme. Za dnešní utkání kluky opět mohu pochválit, ale na příští utkání se musí lépe koncentrovat i na obranu, jelikož jsme dostali góly po zbytečných chybách a v nastávajících zápasech nás to může mrzet. Dokonce nás i pár skvělými zákroky držel Horák. Jinak utkání nabídlo pěkné nahrávky, akce, a hlavně pěkné góly.