04.02.2017 FK Nový Jičín - HFK Olomouc 2:2 (0:0)

04.02.2017 16:58

V třetím přípravném utkání na jarní sezonu odehráli naši fotbalisté s třetiligovým HFK. V pohledném utkání z obou stran se ujali vedení hosté v 66 min. brankou Piclíkem. O pět minut později vyrovnává Lokša na 1:1. Domácí ,ale stále chtěli vítězství když je k tomu přiblížil opět Lokša pěknou střelou k pravé tyči hostující branky na 2:1. Ale ani Piclík nechtěl být pozadu a střelou ze standardní situace vyrovnává když domácí teč pomohla hostům k vyrovnání v 86 min. a tím i uzavřel konečný výsledek.
Sestava:
1.poločas:
Ogynjanov - Javorek, Malina, Nippert, Farkas - Juříček, Švec - Fertál, Opatřil, Macíček P. - Kahánek
2.poločas: Ogynjanov - Pokorný, Malina, Javorek, Macíček P. - Švec, Juříček (70min.Seidler) - Macíček J., Smolarčík, Opatřil (70min.Horák) - Lokša

Branky:za domácí Lokša 2x              za  hosty   Piclík  2x

Rozhodčí: Hníla,Hykl,Hrńa