03.05.2015 1.BFK Frýdlant n.O. – FK Nový Jičín 5:4 (2:2)

03.05.2015 20:00

Náš zápas byl jak noc a den. Už před zápasem to bylo špatné, protože jsme měli několik vynucených absencí a nemohli jsme zapojit ani talentované žáky, kromě Davida Pally. A ještě naše tři nejlepší hráče jsme museli dát na lavici náhradníků, protože měli nastoupit za starší dorost, který hrál po mladších. Ani jeden vstup do hry nám nevyšel. Hned v 1 a 4 minutě jsme dostali strašně laciný gól, a i když naše obrana nebyl kompletní, tak takové chyby se nemůžou stávat. Poté jsme začali hrát tak jak se má. A ještě do poločasu jsme vyrovnali, když se trefil Bátrla a Kyselý. Byli jsme sice fotbalovější, ale ne efektivní. Druhá půle byla zase o našem nástupu. Pár hráčů vypadalo, že zůstalo ještě v kabině. Upřímně nehráli vůbec nic. Poté jsme bohužel byli nuceni zase střídat kvůli zranění, ale toto nám vyloženě pomohlo a během chvilky jsme vyrovnali na 4:4. Bohužel jsme už nevyužili velké šance a domácí dali 5 gól a prohráli jsme. Hrál se sice útočný fotbal, což je dobře, ale naše chyby byly strašné.

Branky:       Bátrla, Kyselý, Indrák, Geryk

Sestava:      Hudeček – Dýčka, Palla, Ištok, Kuman – Horák D.(51´Indrák), Horák O., Slavík, Matouš(55´Kudry) – Kyselý, Bátrla(55´Bartoň)
Náhradníci: Kudry, Bartoň, Indrák
Trenér:         Kvita
Vedoucí:      Lang